Kolejny zwiastun symulatora Jezusa. Gra wkrótce trafi na Kickstartera

Kolejny zwiastun symulatora Jezusa. Gra wkrótce trafi na Kickstartera

Studio SimulaM przypomniało o nadchodzącej premierze gry I Am Jesus Christ wypuszczając jej świąteczny zwiastun. Natomiast w lutym 2021 roku deweloperzy planują otworzyć kampanię crowdfundingową na platformie Kickstarter.


Pierwszy zwiastun I Am Jesus Christ został opublikowany rok temu i obecnie ma ponad 5 milionów wyświetleń. Widać na nim Jezusa już jako dorosłego mężczyznę, który dokonuje cudów oraz zostaje ukrzyżowany. Tymczasem najnowszy trailer ukazuje początek Jego życia, gdy Duch Święty przybywa do Maryi.Na czym będzie polegać gra? Jak łatwo się domyślić, jest to symulator życia Jezusa Chrystusa. Twórcy czerpali inspirację z Nowego Testamentu. W nowym, świątecznym zwiastunie możemy bliżej przyjrzeć się temu, jak gra będzie wyglądać. Usłyszeć w nim można już biblijną narrację, której nie posiadał poprzedni trailer.

Na Steamie widnieje opis:
Podążaj śladami Jezusa w tej niesamowitej, pierwszoosobowej opowieści o Chrystusie od narodzin do zmartwychwstania. Dokonuj niesamowitych cudów, wchodź w interakcje z biblijnymi postaciami i podróżuj po Ziemi Świętej od Jerozolimy do Galilei. Zostań Mesjaszem w I Am Jesus Christ.

Źródło: YouTube


Grę będzie można kupić na Steamie. Obecnie wiadomo, że dostępna będzie wersja tylko na PC.  Jednak do czasu jej wydania, coś w tej kwestii może się zmienić. Studio SimulaM ma w planach otworzyć na początku 2021 roku kampanię na Kickstarterze. Pozwoli to graczom finansowo wesprzeć twórców - co umożliwi im dalszą pracę nad grą.

Cała rozgrywka nie ma być długa, bo planowane jest 10 godzin fabuły - od narodzin po Zmartwychwstanie. Twórcy mają nadzieję, że w ten wyjątkowy sposób zaangażują młode osoby do poznawania Biblii. Planowany termin premiery to 2021 rok. Z całą pewnością nie możecie się już doczekać!

Ela Sikora

Studentka dziennikarstwa na UMK. Interesuje się japońską kulturą, fantastyką oraz superbohaterami.