Oficjalny zwiastun Avengers Infinity War już dostępny!

Oficjalny zwiastun Avengers Infinity War już dostępny!

Najbardziej wyczekiwany film produkcji Marvela i jedna z największych premier 2018 roku zbliża się wielkimi krokami. Producenci Avengers Infinity War nieustannie podsycają ciekawość fanów, a dziś po miesiącach oczekiwania w końcu opublikowali zwiastun nadchodzącego hitu. 


Avengers Infinity War to pierwszy produkcja, która zgromadzi w jednym filmie blisko 62 postaci ze świata Marvela, a aż połowę z nich zobaczymy w jednej scenie. Film będzie opowiadać o najechaniu na Ziemię przez Thanosa,  jednego z największych złoczyńców całego uniwersum. Jego misją będzie zebranie sześciu Kamieni Nieskończoności, które rozsiane są po całej galaktyce, a większość z nich znajduje się właśnie na naszej planecie. Przeszkodzić mają mu w tym mściciele, czyli dobrze znani każdemu Avengersi, a także inni bohaterowie Marvela jak Strażnicy Galaktyki czy Dr Strange. Zwiastun Infinity War możecie obejrzeć poniżej:Zapowiada się produkcja na najwyższym poziomie. Premiera Infinity War ma nastąpić 26 kwietnia 2018 roku. Warto wspomnieć, że film rozdzielony jest na dwie części - druga trafi do kina rok po premierze pierwszej. Dodatkowo obie części będą swego rodzaju zakończeniem pewnej ery kinowego Uniwersum Marvela, o czym już wcześniej wspominaliśmy. Zatem nie pozostaje nam nic innego niż czekać na kolejne "smaczki" od producentów.

Agniecha Szyda

Od 6 lat moją pasją jest YT. W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi. Poza tym interesuję się podróżowaniem oraz sportem, a dokładniej siatkówką i paintballem.

Telefon z rekordowo małymi ramkami już w styczniu. Wielkie obietnice Sharp!

Cyber Marian parodiuje "Plecak" Young Multiego!

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych