ZWG szykuje się do usunięcia kanału? Jest już nowy, zmiany także na fanpage'u

ZWG szykuje się do usunięcia kanału? Jest już nowy, zmiany także na fanpage'u

Sprawa ZWG jest już wam zapewne dobrze znana. Jeśli chcecie dokładnie sobie ją przypomnieć, zapraszamy Was do naszego szczegółowego artykułu na ten temat. Niestety, główny post ZWG został usunięty z jego fanpage'a. To jednak nie wszystko. Wygląda na to, że twórca szykuje w najbliższym czasie spore zmiany.


Cała sytuacja masowego odwrócenia się YouTuberów, a co za tym idzie także widzów od ZWG, przyniosła na twórcę masę hejtu. Grzegorz gwałtownie zaczął tracić na subskrypcjach. Po utracie blisko 3 tysięcy, tuż przed spadnięciem z progu 400 tysięcy subów, postanowił ukryć licznik widzów na swoim kanale. Filmy zaczęły być łapkowane w dół, a w komentarzach zarówno na YouTube jak i na Facebooku, mogliśmy znaleźć już tylko jeden typ komentarzy, najczęściej zawierający #JZWG, którego chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć.

zwg_lapki

Dokładnie wczoraj, ZWG założył nowy kanał! Skąd to wiemy? Dziś twórca zaczął linkować na swoich mediach społecznościowych zupełnie nowe konto na YouTube pod nazwą GRZECHU.

grzechuScreen z kanału, do którego linkuje oficjalny fanpage ZWG na Facebooku


 

Uwaga! Niektóre osoby tworzą fake konta o dokładnie takiej samej nazwie, komentując oficjalny kanał ZWG na YouTube i zapraszając do subskrypcji. 


Do tego, zmienił nazwę swojego Instagrama. Wcześniej brzmiała ona "grzechuzwg", teraz jest już to "grzechu.yt". Powoli twórca zmienia także swoje oficjalne emaile. Wszędzie pozbywa się skrótu ZWG, odwołując się teraz jedynie do "Grzecha".
Chcesz być na bieżąco z tego typu sprawami? Koniecznie zalajkuj nasz fanpage klikając tutaj.

 

grzechu-instagram

 

Jakby wszystkiego było mało, szykują się także zmiany na jego Facebooku. Dziś usunął zdjęcie profilowe. Nie wiemy co może to oznaczać, ale możliwy jest zupełny rebranding fanpage'a, który na ten moment obserwuje ponad 121 tysięcy osób. Wkrótce możemy spodziewać się prawdopodobnie zmiany grafik, nazwy lub nawet usunięcia całego fanpage'a na rzecz nowego. Czas pokaże co dokładnie planuje Grzegorz, sprawę będziemy cały czas obserwować. Jeśli cokolwiek w tej sprawie się zmieni, natychmiastowo powyższy artykuł zostanie edytowany.

Wejdź i walcz swoim ulubionym YouTuberem w naszej odświeżonej zabawie! Od dziś także rankingi:


Kliknij w obrazek aby przejść do pojedynków Kliknij w obrazek aby przejść do pojedynków

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.