Zuzia i Igor znowu razem?!

Zuzia i Igor znowu razem?!

Takiego rozwiązania z pewnością się nie spodziewaliśmy! Pamiętacie nasz artykuł o rozstaniu Zuzi Boruckiej i Wielmożnego Igora? Najwyraźniej wydarzenie to już odeszło w zapomnienie, ponieważ na kanale Zuzi właśnie pojawił się nowy film, który przedstawia relację z jej podróży do Pragi w towarzystwie RedLipstickMonster, jej męża Wojtka i…właśnie Igora. Czy to oznacza wielki powrót jednej z najbardziej znanych par na YouTube?
Już sam tytuł filmu – „Jesteśmy razem w…” - jest na tyle dwuznaczny, że z pewnością wywołał on poruszenie wśród fanów Zuzi oraz Igora. W końcu stanowili oni jedną z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego YouTube i ich rozstanie rozeszło się w Internecie głośnym echem. Po obejrzeniu filmu Zuzi odczucia wciąż pozostają jednak mieszane. Możemy na nim zobaczyć parę w najróżniejszych, często dość romantycznych sceneriach, w Pradze – na kolacji, na spacerze, na rejsie statkiem w towarzystwie pięknej muzyki. Niestety Zuzia i Igor nie przyznają na nim oficjalnie, że znów są razem – czy można jednak inaczej zinterpretować ten wspólny wyjazd i zdjęcia, na których znajdują się oni tak blisko siebie? Niektóre z przedstawionych na zdjęciu sytuacji zdecydowanie wykraczają poza granice „zwykłej przyjaźni”.Selfie w windzie nabiera innego wymiaru @kalemeon #elegancko


Post udostępniony przez Zuzanna Borucka (@zuzeklobuzek)
Zapraszam na nowy film oglądajcie


Post udostępniony przez Zuzanna Borucka (@zuzeklobuzek)


Przypomnijmy też sobie wcześniej wspomniane rozstanie pary. Na początku też tylko domyślaliśmy się wszystkiego z nieco tajemniczych wpisów Zuzi na jej blogu. Dopiero po pewnym czasie nagrała ona film z Q&A, w którym oficjalnie przyznała, że nie jest już w związku z Igorem. Należy też wspomnieć, że YouTuberzy nigdy nie podali też przyczyny rozstania – ten temat również doczekał się już wielu internetowych spekulacji i można śmiało powiedzieć, że nawet dziś stanowi on jeden z często poruszanych tematów w komentarzach na profilach społecznościowych obojga.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o wspólnym wyjeździe Zuzi i Igora, obejrzyjcie jej film:Co myślicie o tej informacji? Czy według Was Zuzia i Igor rzeczywiście znów są razem czy to tylko prowokacja, mająca na celu zwrócenie uwagi widzów? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!