Zuza Kołodziejczyk rusza z nowym projektem!

Zuza Kołodziejczyk rusza z nowym projektem!

Widzieliście już, że Zuzanna Kołodziejczyk jest w Belinie? My również – wiemy już nawet, czym modelka zajmuje się na miejscu. Jesteście ciekawi, co sprowadziło Zuzę do stolicy Niemiec?
W ostatnich dniach social media Zuzanny Kołodziejczyk zalały zdjęcia i filmiki z Berlina - modelka dzieliła się z fanami swoimi wrażeniami ze zwiedzania tego pięknego miasta i nie tylko. Na jej Instagramie pojawił się również wpis informujący o tym, że czeka ją „ważny dzień” i że prosi wszystkich o trzymanie kciuków. Wszyscy od razu domyślili się pewnie, że chodzi o nową współpracę, która będzie się odbywać w Berlinie – przecież na tym z zasady polega praca modelki. O szczegółach dowiedzieliśmy się jednak dopiero dzień później. Modelka pochwaliła się na swoim Instastory tym, że udało jej rozpocząć nową, obiecującą współpracę – to właśnie dlatego udała się ona do Berlina. O jaką markę chodzi? Zuzanna zostanie ambasadorką wielkiej, międzynarodowej kampanii Schwarzkopf Creators! Trzeba przyznać, że jest to spore osiągnięcie dla naszej modelki, ponieważ team ambasadorski liczy 12 modelek z różnych krajów – serdecznie gratulujemy Zuzie!

Sama modelka także bardzo docenia to, że tak znana, międzynarodowa marka wybrała ją na ambasadorkę. Na swoim instagramowym profilu pisze ona, że jest to dla niej ogromne wyróżnienie i że nie może doczekać się na to, by rzeczywiście zacząć pracować nad projektem. Zuza jest również przekonana, że jej fani będą zachwyceni efektami tej współpracy i że będzie ona stanowić dla nich inspirację. W końcu marka Schwarzkopf jest znana z wielu designerskich, zapadających w pamięć akcji promocyjnych. Czy projekt z naszą Zuzą również dołączy do grona tych wielkich i inspirujących? Pozostaje nam tylko czekać na pierwsze zdjęcia z planu i trzymać mocno kciuki za Zuzę!