Zobacz jak żyje najstarszy YouTuber w Polsce

Zobacz jak żyje najstarszy YouTuber w Polsce

Pan Antoni znany jako Dziarski Dziadek niedawno ukończył 93 lata. W kilka miesięcy stał się popularny przez filmiki ze sposobami na długowieczność. Na swoim koncie ma książkę oraz występ w telewizji śniadaniowej.


Wczoraj na kanale Jacka Gadzinowskiego pojawiła się wizyta w domu Dziarskiego Dziadka. Chyba najbardziej w głowie został nam fakt, że Pan Antoni walczył w Powstaniu Warszawskim, a także został odznaczony za walkę z Niemcami oraz zniszczenie czołgu przez nieżyjącego już Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego. Jego dom zdobią obrazy rodzinne oraz Marszałka Józefa Piłsudskiego.


Jak tłumaczy najstarszy polski twórca internetowy do napisania książki zainspirowali go ludzie mijający go w lasku Kabackim (woj. Mazowieckie) w którym ćwiczy już od kilkunastu lat i uznali że ta wiedza powinna zostać gdzieś spisana. Książka była tworzona przez 2 lata, a sprzedane zostało 14 tysięcy egzemplarzy


W dalszej części „Wjazdu na chatę” Dziarski Dziadek pokazuje ćwiczenia które wykonuje 4 razy dziennie, ku naszemu zdumieniu nie jest dla niego problemem używanie 5 oraz 7 kilogramowego hantla. Więcej zobaczycie na odcinku poniżej:
 

Oby każdy z nas mógł mieć tak wysportowanego dziadka! Fantastyczny człowiek. 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.