Znany serwis dla dorosłych pozwoli streamować gry wideo

Znany serwis dla dorosłych pozwoli streamować gry wideo

Popularna strona z seks kamerkami - Chaturbate - uruchomiła właśnie sekcję ze streamowaniem niektórych gier. Liczba zatwierdzonych produkcji nie jest jednak na razie zbyt obfita.


Wszystko wskazuje na to, że Twitch już niedługo będzie miał konkurencję. Osoby odpowiedzialne za Chaturbate - znaną stronę z seks kamerkami - zapowiedziały właśnie możliwość strumieniowania niektórych gier.

O "aktualizacji" poinformowano na Twitterze i przy okazji przedstawiono listę zaakceptowanych produkcji. Większość z nich to gry erotyczne od niezależnych deweloperów. Znalazło się jednak także miejsce dla sportowego Log Jammers.Chaturbate zachęciło także studia do dodawania swoich tytułów do wyżej wspomnianej listy. Dzięki temu streamerzy i streamerki będą mogli bez jakichkolwiek przeszkód prowadzić z nich transmisje. Cóż, decyzja wydaje się dosyć kontrowersyjna.

Została jednak najprawdopodobniej wdrożona po to, by ominąć pozwy od deweloperów, których gry i tak były już na Chaturbate streamowane. Pozostaje czekać na rozwój sytuacji i zobaczymy czy tego typu zawartość na portalu z seks kamerkami się przyjmie.

 

Co sądzicie o streamowaniu gier na Chaturbate? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.