Znani YouTuberzy odwiedzą jutro Sopot!

Znani YouTuberzy odwiedzą jutro Sopot!

Wydarzenia z cyklu Monte Team Snack cieszą się ogromną popularnością i nic w tym dziwnego, bo zwykłe wyjście do galerii handlowej może zamienić się w świetną przygodę z ulubionymi YouTuberami. Tym razem to mieszkańcy Sopotu będą mieli okazję przeżyć coś niezwykłego. 


Już jutro, w sobotę 2 czerwca, w galerii Sopot Centrum przy ulicy Tadeusza Kościuszki 14 odbędzie się kolejny z eventów Monte Team Snack. Impreza będzie trwać od 10:30 do 18:00, a wstęp jest całkowicie darmowy!

Na evencie będzie dostępna masa atrakcji na głównej scenie, stoiska gamingowe oraz oczywiście to, na co czekają wszyscy - popularni YouTuberzy, z którymi będzie można spotkać się na terenie imprezy oraz w specjalnie wyznaczonych meetingboxach. Zbić piątkę czy strzelić sobie selfie będzie można między innymi z Poszukiwaczem, TheUnboxAllem, Rembolem i Kompleksiarą.Dla spragnionych rywalizacji podczas sopockiego wydarzenia odbędą się także trzecie już eliminacje do drużyny Kamyka w ramach ogólnopolskiego turnieju Monte Team Snack. LachuJcobKamyk i Vibe szukają w nim zawodników do swoich drużyn, by zabrać ich na dwudniowy Boot Camp w Serocku, żeby ćwiczyli tam swoje umiejętności w wirtualnej grze piłkarskiej. Finał odbędzie się 1 września w Krakowie. W eliminacjach do drużyny Kamyka będzie można wziąć udział na miejscu dzięki dzikim kartom dostępnym na miejscu wydarzenia. Tutaj znajdziecie więcej szczegółów.

Jeśli ktoś nie jest w stanie dotrzeć do Sopotu na event Monte Team Snack , to kolejne wydarzenie odbędzie się już 9 czerwca w Tychach, kiedy to zostaną rozegrane eliminacje do drużyny Lacha.


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.