Znamy wynik Meczu Gwiazd: Telewizja vs Internet!

Chwilę temu zakończył się Mecz Gwiazd: Telewizja vs Internet, który był drugim dniem V Mistrzostw Świata Dzieci z Domów Dziecka. Na boisku oprócz gwiazd internetu i telewizji mogliśmy zobaczyć dzieci reprezentujące wszystkie drużyny biorące udział w turnieju oraz legendy polskiej piłki.

Kilkanaście minut przed meczem zostali wylosowani jokerzy, którzy trafili do odpowiednich drużyn - internetu lub telewizji. O godzinie 16:00 mogliśmy usłyszeć pierwszy gwizdek. Grę rozpoczęła drużyna TVP, która już od pierwszych chwil groźnie atakowała bramkę przeciwnika. Mimo gorącej temperatury i rażącego słońca, drużyna internetu dzielnie walczyła w defensywie. W pierwszej połowie częściej widzieliśmy akcje toczone pod bramką drużyny w jaskrawych strojach, padało też kilka poprzeczek i słupków, a także niewiele brakło do gola. Niewątpliwie już od początku meczu, drużyna telewizji wyróżniała się zgraniem, doświadczeniem, a po blisko 20 minutach od rozpoczęcia spotkania padła ich pierwsza bramka.

MH7 RG8 PO29

Post udostępniony przez Marek Hoffmann (@adbunio)

Druga połowa rozpoczęła się czarami Magika Y. Kilka minut później po fatalnej obronie Jurasa padła druga bramka na korzyść drużyny w granatowych strojach. Mimo tego widać było "odrodzenie" po stronie drużyny internetu, która już pewniej podchodziła do gry. Niestety niewystarczająco skutecznie, gdyż chwilę później zespół telewizji zdobył trzy kolejne bramki, dając wynik 4 do 0. Kilka minut przed zakończeniem meczu przyznano rzut karny dla drużyny internetu. Przystąpił do niego Ajgor Ignacy, jednakże stanowczo przestrzelił ponad bramką i zmarnował okazję do strzelenia pierwszej braki na konto internetu. Mimo tego jego drużyna nie odpuszczała i na chwilę przed końcowym gwizdkiem Magik Y strzelił pierwszą, honorową bramkę. Następnie na boisko wszedł CAŁY skład obu drużyn i na murawie mogliśmy zaobserwować w jednym czasie ponad 100 osób, w tym także trenerów i sędziów. Mecz zakończył się 4 do 1 na korzyść drużyny telewizji.

Po zakończonym meczu odbyły się rzuty karne, również zakończone wynikiem 4:1 na korzyść drużyny telewizji. Bramkę dla ekipy YouTuberów strzelił Magik Y, który na chwilę przed swoją kolejką ponownie próbował  zaczarować bramkarza przeciwników. Po całym spotkaniu przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcie, a po przerwie nastąpiła gala wręczenia nagród indywidualnych.

Niestety *uja wygraliśmy, ale i tak było zaje*ście ;)

SKĄD POCHODZĄ YOUTUBERZY? ROZWIĄŻ QUIZ PONIŻEJ!