Znamy skład nowej drużyny Pompa Teamu!

Znamy skład nowej drużyny Pompa Teamu!

W tym tygodniu na fanów Pompa Teamu czekało wielkie zaskoczenie. Najpierw pożegnaliśmy 3 członków formacji Black, a poźniej 2 z teamu Yellow. Tym samym obydwie drużyny zostały rozwiązane, jednak dla 5 pozostałych graczy nie jest to koniec reprezentowania czarno-żółtych barw. 
Dokładna przyczyna obydwu decyzji nie jest nam jeszcze znana, lecz wiemy, że powodem nie były wyniki. W poniedziałek pierwszy raz usłyszeliśmy o zaskakującej zmianie w organizacji Pompa Team. Wieczorne ogłoszenie sprawiło, że z drużyną rozstali się mono, Markoś oraz mynio. Ponczek oraz darko pozostali w PT, ale nie do końca wiadomo było co się z nimi stanie. Wczoraj natomiast kolejny raz dotarła do nas szokująca wiadomość, a z organizacją tym razem pożegnali się Sidney oraz soren.Teraz jednak wiemy dokładnie, jak wyglądać będzie najbliższa przyszłość zawodników. Z pozostawionej w organizacji 5 utworzona została nowa formacja, w skład której wchodzi lunAtic, LTN, darko, ponczek oraz koyot. Organizacja zrezygnowała z posiadania dwóch drużyn i teraz skupi się wyłącznie na jednej. Zagadką pozostaje jednak kwestia aktualnych turniejów, w których grały obydwa teamy. Pompa Team Black aktywnie rywalizowała w 15 sezonie ESL Mistrzostw Polski, a Pompa Team Yellow udało się uzbierać już sporą część punktów w kolejnej edycji Pucharu Polski Cybersport. Czekamy na więcej informacji dotyczących nowego zespołu, a zawodnikom życzymy dużo szczęścia w zbliżających się turniejach.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?