Znamy pierwsze szczegóły najnowszej odsłony FIFY!

Znamy pierwsze szczegóły najnowszej odsłony FIFY!

Tydzień temu studio EA oficjalnie zapowiedziało najnowszą produkcje Need For Speed Payback, Dziś natomiast internet obiegły informacje o najnowszej odsłonie najpopularniejszej piłkarskiej symulacji - FIFy!

FIFA 18 zadebiutuje jednocześnie na konsolach PlayStation oraz Xbox, komputerach osobistych jak i Nintendo Switch. Premiera odbędzie się 29 września bieżącego roku. Twarzą okładki został Cristiano Ronaldo, jeden z najlepszych piłkarzy w historii futbolu. W innej edycji gry, na okładce pojawi się brazylijska legenda piłki nożnej - Ronaldo Luís Nazário de Lima. Sporą zmianą ma być także dostępność tzw. "legend" na każdej platformie - nie tylko Xbox'ie jak miało to miejsce do tej pory.

Trailer o którym mowa obejrzycie poniżej:Na oficjalnym Instagramie Cristiano Ronaldo opublikowane zostało zdjęcie okładki, które promuje grę.Great seasons lead to great things. #FIFA18 @easportsfifa


Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.