Znamy pierwsze szczegóły najnowszej odsłony FIFY!

Znamy pierwsze szczegóły najnowszej odsłony FIFY!

Tydzień temu studio EA oficjalnie zapowiedziało najnowszą produkcje Need For Speed Payback, Dziś natomiast internet obiegły informacje o najnowszej odsłonie najpopularniejszej piłkarskiej symulacji - FIFy!

FIFA 18 zadebiutuje jednocześnie na konsolach PlayStation oraz Xbox, komputerach osobistych jak i Nintendo Switch. Premiera odbędzie się 29 września bieżącego roku. Twarzą okładki został Cristiano Ronaldo, jeden z najlepszych piłkarzy w historii futbolu. W innej edycji gry, na okładce pojawi się brazylijska legenda piłki nożnej - Ronaldo Luís Nazário de Lima. Sporą zmianą ma być także dostępność tzw. "legend" na każdej platformie - nie tylko Xbox'ie jak miało to miejsce do tej pory.

Trailer o którym mowa obejrzycie poniżej:Na oficjalnym Instagramie Cristiano Ronaldo opublikowane zostało zdjęcie okładki, które promuje grę.Great seasons lead to great things. #FIFA18 @easportsfifa


Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!

Trwa wielka wyprzedaż na GOG.com!