Znamy dokładną specyfikację telefonu Razera!

Znamy dokładną specyfikację telefonu Razera!

Wczoraj, dzień przed oficjalną prezentacją telefonu przez Razera, operator Three UK opublikował zdjęcie, na którym widać, jakie podzespoły będzie zawierał ten model. Wycieki informacji na temat tego urządzenia miały miejsce już wielokrotnie, dzięki czemu np. wiemy, jak będzie on wyglądał.


Telefon będzie posiadał 64 GB wbudowanej pamięci, co z pewnością jest wielką zaletą urządzenia, jak wiemy, miejsca na telefonie nigdy nie jest zbyt wiele. Kolejną wartą uwagi częścią urządzenia jest 5,72 - calowy ekran, obsługujący technologię Wide Color Gamut, która zapewnia szeroką peltę barw, co skutkuje żywym i realistycznym obrazem. Warto również wspomnieć o rewelacyjnej częstotliwości odświeżania ekranu, która wynosić będzie 120 Hz.

O jakość dźwięku ze wbudowanych głośników z pewnością nie trzeba się będzie martwić. Obsługują one technologię Dolby ATMOS, czyli metodę, pozwalającą umiejscowić dźwięk w przestrzeni. Głośniki będą umieszczone parami na przodzie urządzenia.

Oto zdjęcie ze strony Three UK, które ujawnia specyfikację telefonu:Urządzenie posiadać będzie podwójny aparat fotograficzny. Pierwszy, szerokokątny obiektyw będzie posiadał rozdzielczość 12 Mpix, a drugi - obiektyw z zoomem - 13 Mpix.

Telefon będzie czerpał energię z baterii o pojemności 4000 mAh. Obsługuje ona technologię Qualcomm Quick Charge 4+. 8 GB pamięci RAM zapewni płynność nawet przy najbardziej wymagających grach i aplikacjach, co w połączeniu z ilością wbudowanej pamięci urządzenia, tworzy ten telefon idealnym urządzeniem do zabawy, jak i do pracy.

Z niecierpliwością czekamy na dzisiejszą oficjalną premierę telefonu. Ciekawe, czy wszystkie te informacje okażą się w stu procentach prawdą. Liczymy, że wkrótce przekonamy się o mocy tego telefonu, co na pewno będzie można zobaczyć po ilości sprzedanych egzemplarzy i opiniach użytkowników.

 

 

 

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl