Znamy datę sprzedaży biletów na PGL Major Kraków!

Znamy datę sprzedaży biletów na PGL Major Kraków!

Niedawno byliśmy świadkami ogłoszenia kolejnego turnieju rangi major. Po raz trzeci w historii odbędzie się on w Polsce, a po raz pierwszy w Krakowie. Lipcowe wydarzenie już stosunkowo niedługo, więc organizator w roli PGL postanowił powoli ujawniać interesujące szczegóły.


Sześć dni temu internet obiegła wieść, że w dniach 21-23 lipca bieżącego roku w Krakowie odbędzie się kolejny turniej rangi major organizowany przez PGL. To już trzecia taka impreza w naszym kraju - poprzednie miały miejsce w Katowicach w 2014 i 2015 roku. Fani od razu zaczęli dopytywać o szczegóły związane chociażby ze sprzedażą biletów, czy ich ceną.PGL w roli organizatora postanowił jednak zbadać cierpliwość zainteresowanych i nie zdradzać natychmiast wszystkich szczegółów. Dopiero dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych poznaliśmy ogólną odpowiedź na jedno z wyżej wymienionych pytań. Dowiedzieliśmy się, że sprzedaży biletów spodziewać możemy się nie później jak w połowie kwietnia.Na więcej informacji będziemy musieli jednak jeszcze trochę poczekać. Cena biletów zostanie ujawniona zapewne w przeciągu kilku dni, natomiast jeśli chodzi o harmonogram PGL Major Kraków to zapewne poznamy go dopiero bliżej startu całego przedsięwzięcia.

 

SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ NA TEMAT DRUŻYNY VIRTUS.PRO W NASZYM QUIZIE!Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!