Zmiany w x-kom team!

Zmiany w x-kom team!

Kolejne zmiany w polskim zespole CS:GO. Tym razem korekty w swoim składzie postanowiła dokonać drużyna x-kom team. Teraz dokładnie już wiemy kto zasili główną ekipę, a kto zostanie odsunięty od gry. 


Zmiany w zespole x - kom zasugerował wrzucony dwa tygodnie temu post, z którego łatwo można było wyczytać, że do zespołu dołączy nowy zawodnik. Pierwsze podejrzenia padły na jednego z byłych zawodników zespołu "tomorrow.gg" ze względu na hasło znajdujące się na zdjęciu.


Kilka dni później dowiedzieliśmy się, że w kwalifikacjach do turnieju Game Clash Masters zobaczymy właśnie mynia, który wcześniej reprezentował barwy zespołu tomorrow.gg. Zawodnik zagrał w zastępstwie za tecka.

W ciągu ostatnich dni informacje o możliwej rotacji w składzie na chwile ucichły, jednak wczoraj na fanpage'u zespołu pojawił się post, gdzie po raz kolejny wspomniana została nazwa drużyny "Adwokacik". Fani byli już pewni o co w tym wszystkim chodzi.


Dzisiaj wszystkie wszystkie wątpliwości zostały ostatecznie rozwiane. Do ekipy oficjalnie w miejsce tecka dołączył właśnie mynio, który od teraz będzie reprezentował x-kom team. Pierwszy mecz w nowym składzie już dziś!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.