Aż trzech zawodników odsuniętych od składu x-kom team!

Aż trzech zawodników odsuniętych od składu x-kom team!

Drastyczne zmiany w składzie jednej z najmłodszych, pnących się po szczeblach kariery esportowej drużyn - x-kom team. Aż trzech zawodników na liście rezerwowej!


Wiadomo nie od dziś, że w esporcie, jak w każdej dziedzinie, stawia się na rozwój i coraz lepsze wyniki. W wypadku niezadowolenia z osiągnięć wina spada głównie na członków drużyny. Tak też było w przypadku stosunkowo młodej na polskiej scenie esportowej drużyny - x-kom team.

Chłopakom, jeszcze do niedawna, każda wygrana przychodziła niemalże z łatwością. Długotrwałe treningi skutkowały zjawiskowymi efektami podczas meczy. Ostatnio jednak ich poczynania nie satysfakcjonowały zbytnio opiekunów kadry. Nieosiągnięcie awansu na ESL Mistrzostwach Polski oraz niezadowalający wynik podczas Games Clash Masters przyczyniły się do gwałtownych zmian w głównym składzie. Z pięciu zawodników zostało jedynie dwóch.Na chwilę obecną, miejsce na ławce rezerwowych będą musieli zagrzać: Krzysztof „Stark” Lewandrowski, Wiktor „Mynio” Kruk oraz Patryk „PaTiTek” Fabrowski. Warto wspomnieć, że już wcześniej w kadrze rezerwowej brylowało nazwisko Michała „SooNa” Wójcickiego. Tym samym, w głównym, aktualnie działającym zespole zostali jedynie Krzysztof „Goofy” Górski oraz Daniel „STOMP” Płomiński. Decyzję skomentował trener formacji Adrian „iMd” Pieper:
Niestety nasze wyniki po zmianie Tecka są mocno niesatysfakcjonujące dla zarządu organizacji jak i samych zawodników. Pomimo tego, że obecny skład na papierze był najlepszy, nie przekładało się to na nasze rezultaty. Chciałbym bardzo podziękować wszystkiim osobom z poprzedniego składu, bo każdy z nich jest bardzo wartościowym graczem, jak i bardzo bliską mi osobą. Teraz przyszedł jednak czas, aby zastanowić się co będzie dla składu najlepsze i działać w tym kierunku

Co stanie się z zawodnikami odsuniętymi od głównego składu i jak w takim razie będzie wyglądał aktywny team? Póki co odpowiedź na to pytanie zostaje jedną wielką niewiadomą. Pewne jest jednak to, że sytuacja będzie musiała zostać rozwiązana jak najszybciej, gdyż lada moment x-kom team znów pojawi się na scenie Polskiej Ligi Esportowej.