Zmiany w Virtus.pro - Snax odchodzi z drużyny!

Zmiany w Virtus.pro - Snax odchodzi z drużyny!

Wczoraj esportową scenę obiegła szokująca informacja dotycząca drużyny Virtus.pro. Snax niespodziewanie opuścił skład zespołu na stronie internetowej jednej z lig, w której możemy oglądać polską ekipę. Później zawodnik poinformował fanów, że był to zwykły miss click, jednak okazało się, że tak naprawdę gracz wcale się nie pomylił. 


Wszystko zaczęło się w momencie, gdy gracz zespołu tomorrow.gg morelz poinformował na swoim Twitterze, że zagra dzisiaj w składzie Virtusów w zastępstwie za Snaxa.

Często zdarza się, że zawodnik z różnych względów musi poszukać sobie chwilowego zastępstwa, więc ta informacja początkowo nie wzbudziła w nikim żadnych emocji. Wszystko zmieniło się jednak w momencie, w którym fani ekipy odkryli, że Snax opuścił skład zespołu na stronie internetowej ligi ESEA.Po tym odkryciu niektórzy zaczęli zastanawiać się, czy zawodnik zrobił to tylko po to, aby jednorazowo w jego miejscu pojawił się morelz, czy może dlatego, że faktycznie opuszcza szeregi Virtusów. Wszyscy szybko powiązali odejście z zespołu z dołączeniem do drużyny mousesports, gdzie w tym samym czasie zwolniło się miejsce STYKO. Kolejnym potwierdzeniem stał się także fakt, że Snax w ostatnim czasie do grona swoich facebookowych znajomych przyjął właściciela zagranicznej ekipy.

 

Gdy manager formacji Virtus.pro za pośrednictwem swojego Twittera poruszył temat związany z rotacją zawodnika, było już niemal pewne, że zajdzie jakaś zmiana.Teraz wiemy już wszystko. Snax rzeczywiście od dzisiaj będzie reprezentował barwy mousesports, gdzie zastąpi on STYKO. Polskiemu zawodnikowi życzymy powodzenia i czekamy na pierwsze mecze w nowym składzie.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.