Zmiany w Pompa Teamie!

Zmiany w Pompa Teamie!

Kiedy coś nie gra, to oczywistym następstwem jest wprowadzenie zmian. W drużynie CS:GO Pompa Teamu dosłownie coś nie grało, dlatego władze organizacji postanowiły przeprowadzić pewne rotacje w składzie swojej drużyny.


Na oficjalnym fanpejdżu Pompa Teamu została udostępniona wiadomość o tym, że dwóch graczy dywizji CS:GO zostaje odsuniętych od zespołu. Są nimi Karol repo Cybulski, z którym Pompa pożegnała się definitywnie oraz Sebastian 'NEEX' Trela, który został przesunięty tymczasowo na rezerwę. Według Pompa Teamu decyzja zapadła po ostatnich spotkaniach w PLE.Co istotne, obaj gracze na swoich fanpejdżach podzielili się przemyśleniami odnośnie do odsunięcia z drużyny. Repo przyznaje, że nie było żadnych kłótni w drużynie i wszyscy dalej chcieli w niej grać, ale rozumie taką decyzję, gdyż zdaje sobie sprawę, że nie ma żadnych osiągnięć.


W przypadku NEEX'a natomiast sytuacja wygląda trochę inaczej, bo został on przesunięty do rezerw, gdyż potrzebuje on trochę czasu, by uregulować swoje prywatne sprawy.Jeśli chodzi o najbliższą większą imprezę, na której ma pojawić się skład Pompa Teamu w CS:GO, to został ogłoszony następujący skład: Bartosz "Hyper" Wolny, Kamil "LUULIGUZMAN" Pala, Kuba "Markoś" Markowski, Patryk "ponczek" Wites. Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.