Złota Piątka - 26.01.2017

Złota Piątka - 26.01.2017

Witamy ponownie w Złotej Piątce, gdzie jak zawsze wybraliśmy 5 filmów, który powinniście obejrzeć. Dla Pań szczególnie polecamy filmik od Red Lipstick Monster, a dla Panów i zapalonych graczy CS:GO - od Forlifiego. Nie przedłużając, zaczynajmy!


ZŁOTA PIĄTKA


Dzisiejszą listę otwiera długo wyczekiwany vlog z wypadu na Dakar od Remka. Jak pewnie wiecie, wczoraj na jego kanale odbył się live, gdzie oprócz luźnej pogadanki z widzami, pokazywał urywki dzisiejszego odcinka montując go, a gotowy efekt znajdziecie poniżej. Widoki robią ogromne wrażenie, a opowieści Remka wprowadzają w ten niezwykły klimat.

Dla dziewczyn, którym znudziły się zwykłe kolory paznokci z drobnymi elementami lub wzorkami mamy odcinek od Ewy z kanału Red Lipstick Monster. Przedstawia w nim swój pomysł na hybrydy, a mianowicie brokatowe ombre i niebanalne wzorki. Takie paznokcie z pewnością będą pasować na każdą imprezę, ale i na co dzień będą robiły ogromne wrażenie wśród znajomych.

Jak wiadomo język polski należy do najcięższych języków świata, o czym przekonał się niejeden obcokrajowiec. Tym razem kolej padła na siostrę Stuarta, która podjęła się wyzwaniu powiedzenia czegoś po Polsku. W tym celu przygotowała kilka przysłów, które spróbuje powiedzieć w naszym ojczystym języku, a Stuu spróbuje je zgadnąć. Następnie to ona będzie musiała powtórzyć, co jej brat powiedział.

Jak już wyżej wspominaliśmy przygotowaliśmy coś dla zapalonych, ale i początkujących graczy CS:GO. Mowa tu oczywiście o najnowszym odcinku od Forlifiego, gdzie przedstawia 5 sposobów na ułatwienie sobie gry właśnie w tą grę. Warto napomnieć, że jest to 4 część z tego cyklu, ponieważ poprzednie przyjęły się bardzo dobrze. Dodatkowo podziękuje on za niedawno wbite 200 tysięcy subskrypcji na jego kanale.

Na koniec dzisiejszego zestawienia odsyłamy Was do Jacka Gadzinowskiego, który udał się do Łodzi by po raz kolejny złożyć wizytę Moto Doradcy. Bardzo wczesne godziny są idealne do ekstremalnej przejażdżki po torach, a jak wiadomo, nic nie pobudza lepiej niż solidna dawka adrenaliny. Moto Doradca opowie również o tym, co zmieniło się od ostatniej wizyty i co zamierza robić w najbliższym czasie.

To by było na tyle. Zapraszamy Was już jutro po 21. na kolejne zestawienie 5 filmów, które musicie obejrzeć. Tymczasem my życzymy miłego wieczoru i wytrwałości w nadchodzącym dniu.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.