ZŁOTA PIĄTKA - 25.11.2016

ZŁOTA PIĄTKA - 25.11.2016

Witamy was w Złotej Piątce czyli odświeżonej wersji Podsumowania dnia! Nie jest to już dziesięć wartych obejrzenia filmów, które zostały zamieszczone danego dnia lecz pięć materiałów, których po prostu nie możecie pominąć. Zaczynamy!ZŁOTA PIĄTKAWiedzieliście, że dziś mamy Black Friday? W skrócie jest to święto zakupów w Ameryce. Wszystko tańsze, na wyprzedaży, z rabatami i zniżkami. Całkiem szybko rozpowszechniło się ono na całym świecie a więc też i w Polsce. W niektórych sklepach możecie upolować rzeczy, których normalnie byście nie kupili! Karolina z kanału stylizacjeTV pokazała swoje zdobycze ze sklepu internetowego bo sama przyznała, że nie lubi stać w kolejkach. W opisie znajdziecie również kod rabatowy, który przyda wam się w ten dzień.


YouTube nigdy nie świeci pustkami, rano też nie... zwłaszcza o 6:30 gdy DeeJayPallaside wrzuca swoje vlogi o różnej tematyce! Dzisiaj poruszymy ten o całowaniu. Jak się całować? Co Żiżej uważa o osobach, które jeszcze tego nie przeżyły i dlaczego szukamy odpowiedzi nawet na takie pytania akurat w internecie.


Na kanale StuuPLUS dzieją się strasznie ciekawe rzeczy. Macie możliwość wyboru jaka gra zostanie nagrana przez Stuarta na jego główny kanał. To nie taki prosty wybór bo to nie takie zwyczajne gry :D Przed nami luźny unboxing najmniejszych planszówek: koszykówki, piłkarzyków, kręgli i bilarda. Jak podoba się Wam ta opcja?


Do kolekcji Damiana z kanału PLKD doszły trzy nowe karty w jego książce. Nic Wam to nie mówi? Mamy do czynienia z Fifą 17 i serią Draft Collection Book. Koniecznie sprawdźcie jak rozegrał ten mecz i co oznaczał tytuł tego odcinka :D


A na koniec sześć zdaniem TVGrypl najtrudniejszych decyzji w grach, które teoretycznie i praktycznie nie miały znaczenia na dalszą rozgrywkę. Mieliście kiedyś tak? Wasza postać jest postawiona przed trudnym życiowym wyborem, myślicie że wpłynie on znacznie na dalszą grę i długo po odejściu od komputera się nad nim zastanawialiście? Nie jesteście sami. Oto zestawienie, w którym znajdziemy między innymi Fable czy Pokemony. Serdecznie Zapraszamy!