ZŁOTA PIĄTKA - 24.12.2016

ZŁOTA PIĄTKA - 24.12.2016

Dzisiaj  Wigilia Bożego Narodzenia, więc ta złota piątka będzie w klimatach świątecznych. Postanowiliśmy wrzucić w tym podsumowaniu pięć filmów, które ocieplą i umocnią klimat panujący podczas wigilijnej kolacji. Zapraszamy!


Na pierwszy ogień idzie film Remka, w którym wraz z rodzinką postanowił życzyć nam wesołych Świąt. Bardzo miły i klimatyczny materiał. Rezi wie jak złapać nas za serducha!


Życzenia postanowił nam złożyć też Rembol! Twórcana jeden dzień zamienić się w Elfa Rembolka, który pomaga roznosić prezenty dla swoich widzów. Kolejne milutkie życzenia!Grudzień dobiega końca, a to oznacza, że pora na ulubieńców miesiąca. Seria idealna dla dziewczyn, które są ciekawe co czyta, czym się maluje lub co nowego odkryła ich ulubiona YouTuberka!Najgorsze Święta Cypriana? W najnowszym odcinku YouTubera dowiecie się co według Cypriana w okresie świątecznym jest najważniejsze. Twórca woli spędzić Święta z rodziną od jakichkolwiek dobroci materialnych. Bardzo podoba nam się ta postawa i również ją promujemy. Pamiętajcie co dzisiaj jest ważne, niektórzy spędzają dzień dzisiejszy sami w czterech ścianach, nie ważne z czym spędzamy Wigilię, lecz z kim!Ostatnim filmem w dzisiejszej złotej piątce jest materiał od Nitra. Wraz z Sanderką postanowili złożyć nam życzenia. Jest zabawnie oraz miło, typowo w stylu Nitra! Jak to się dzieję, że YouTuberzy tak ładnie składają nam życzenia?!A jak Wy spędzacie Święta? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl

Złota Piątka - 22.02.2017

Złota Piątka - 21.02.2017

Złota Piątka – 20.02.2017

Złota Piątka – 19.02.2017

Złota Piątka - 18.02.2017

Złota Piątka - 17.02.2017