Złota Piątka – 18.12.2016

Złota Piątka – 18.12.2016

Witajcie w dzisiejszym zestawieniu złotych pięciu filmów, które przygotowaliśmy dla Was. Zobaczycie między innymi Gonciarza i najnowszy odcinek "Zapytaj Beczkę"! To nie wszystko, sprawdźcie również inne filmy.


ZŁOTA PIĄTKA


Po dość długiej przerwie od serii, jedna z najbardziej znanych show na polskiej scenie Youtuba powraca! I to w jakim stylu. Na pewno nie pożałujcie, a tym czasem jeszcze poinformujemy Was o daily vlogu Gonciarza, w którym opowie Wam jak to jest z nagrywaniem "Zapytaj Beczkę". Zobaczcie sami!

Zuzanna musiała dziś wcześnie wstać z powodu sesji zdjęciowej do magazynu, która ją czeka. Zobaczycie jak Zuzka pozuje przed fotografem oraz jaki efekt końcowy wyszedł podczas obróbki zdjęć. Co jeszcze w dzisiejszym filmie? Świąteczne zakupy! Tak, moc świątecznego klimatu oraz szał kupowania prezentów.

Znacie produkcje, których sami twórcy się wstydzili? Jeżeli tak, to sprawdźcie czy Wasze tytuły pojawiły się w odcinku. Jeżeli nie, koniecznie obejrzycie odcinek i zobaczcie jakie gry nie koniecznie były porażkami, ale producenci byli na tyle zdesperowani, że musieli cofnąć grę z sieci.

Kolejny ekscytujący MM w grze CS:GO od Roja! Sprawdźcie koniecznie jak Patryk wyszedł z rangi zwanej silver i wszedł do wyższej rangi, czyli golda. Jego doświadczenie i skill nabiera coraz większych umiejętności.

Kosper w dzisiejszym odcinku, przedstawi Wam różnicę podczas kiedy mieszkamy z przyjacielem oraz najlepszym przyjacielem. Na filmie beda widoczne różnce między tymi sytuacjami. Kiedy mieszkamy z przyjacielem, wszystko wygląda przyjemniej. Zresztą sprawdźcie sami!

Dziękujemy za dziś, to byłoby wszystko na dzień dzisiejszy. Wpadnijcie jutro, po kolejną dawkę złotej piątki, która będzie czekać na Was o tej samej godzinie!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.