Złota Piątka - 17.02.2017

Złota Piątka - 17.02.2017

Witamy was w Złotej Piątce czyli odświeżonej wersji Podsumowania dnia! Nie jest to już dziesięć wartych obejrzenia filmów, które zostały zamieszczone danego dnia lecz pięć materiałów, których po prostu nie możecie pominąć. Zaczynamy!ZŁOTA PIĄTKAJesteście ciekawi jak ocenia swój pobyt w Paryżu Dominik Szarek z kanału FutboloveTV? Mecz PSG z FCBarceloną i wiele innych ciekawych nowinek przekazał nam Dominik traktując ten materiał całkiem "vlogowo".
" width="560" height="315" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen">

Blowek na planie serialu Szpital TVN? Koniecznie sprawdźcie co robił i jakie zakamarki zwiedził. Myśleliście, że to właśnie tak wygląda tytułowy szpital? Jeśli jesteście ciekawi nie możecie ominąć tego materiału.


Pustka w lodówce? Macie ochotę coś zjeść ale dokładnie nie wiecie co? DG podsuwa Wam świetny pomysł! Przepis na pyszny chleb bananowy właśnie trafł w Wasze ręce :D


Puchar Świata w Wiśle? Tak to już siódmy odcinek u Kamyka z Delux Skijump. Mania na skoki trwa, bo Polacy radzą sobie znakomicie. Jak zapatrujecie się na Mistrzostwa Świata w Lahti?


Jesteście gotowi na pełną dawkę śmiechu? To tylko i aż kulisy odcinka z Danielem u Rembola. Uwierzycie, że ma to już 3 lata? To pierwsze ich poczynania z kamerkami :D

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl