Złota Piątka - 15.02.2017

Złota Piątka - 15.02.2017

Minęła 21, a więc przyszła pora na codzienną dawkę Złotej Piątki, gdzie przedstawimy 5 filmów, które warto obejrzeć. Jak już wczoraj o tym pisaliśmy, dzisiejsze "święto" poświęcone jest singlom. Z tej okazji na YouTube trafiły filmy z nim związane, ale o tym za chwilę. Zaczynajmy!


ZŁOTA PIĄTKA


Dzisiejszą listę otwiera odcinek z nowej serii na kanale 5 sposobów na... o nazwie "pokaż, co potrafisz". Jak pewnie domyśliliście się już po tytule, przedstawione będą w nim Wasze pomysły, lifehacki, itp. Sztaba wraz z Primoszem objaśnią dokładnie, co trzeba zrobić by znaleźć się na odcinku. Koniecznie sprawdźcie też, co mają to pokazania ich widzowie.

Jak wspominaliśmy we wstępie, dziś obchodzimy Dzień Singli. Nie jest ono rozpoznawalne, bądź przez większość obchodzone, ale mimo to Abstrachuje nagrali odcinek specjalnie na tą okazję. Przedstawią w nim typowe dla niektórych samotników zachowania w dość ciekawy i zabawny sposób. Też macie podobnie?

Po sukcesie serii z GTA San Andreas Gimper postanowił nie rozstawać się z klimatem produkcji Rockstara i wczoraj na jego kanale pojawił się pierwszy, premierowy odcinek z gry GTA V. Z racji że wczorajsza Złota Piątka poświęcona była głównie Walentynkom, to dzisiaj odsyłamy Was do drugiego odcinka z tej serii.

Matura tuż tuż, a zatem zostało coraz mniej czasu na naukę i przypomnienia. Dlatego koniecznie odwiedźcie MaturaToBzdura, gdzie opublikowany został odcinek najlepszych pytań i odpowiedzi 6. sezonu, z Poszukiwaczem w roli prowadzącego. Przypomnimy sobie szczególnie te pytania, które sprawiały największy problem napotkanym przechodniom.

Na koniec dzisiejszego zestawienia odsyłamy Was do Roja, który wrzucił kolejny unboxing na swoim kanale. Tym razem nie będzie to otwarcie paczki od widza, a zaprezentowanie edycji kolekcjonerskiej gry, która wczoraj miała swoją premierę. Mowa tu oczywiście o For Honor od Ubisoftu, z którego odcinki mogliście zobaczyć już u niejednego Youtubera.

To by było na tyle. Zapraszamy Was już jutro po 21. na kolejne zestawienie 5 filmów, które musicie obejrzeć. Tymczasem my życzymy miłego wieczoru i wytrwałości w nadchodzącym dniu.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.