Złota Piątka - 10.01.2017

Złota Piątka - 10.01.2017

Witamy w ponownie w Złotej Piątce, gdzie jak zawsze przedstawimy Wam 10 filmów, które musicie obejrzeć. Dziś będzie humorystycznie, sentymentalnie, a także muzycznie. Także bez zbędnego gadania, zaczynajmy!


ZŁOTA PIĄTKA


Dzisiejszą listę filmów godnych uwagi otwiera nietypowy odcinek od Yacha. Czyżby powrócił do tworzenia remixów? Nie koniecznie, bo zaskoczył nas czymś niespotykanym, a mianowicie... grał na owocach, a dokładniej mówiąc na jabłkach i bananach. I to nie byle jaki utwór, bo dobrze każdemu znany Darude Sandstorm. Produkcja ta zaskoczyła niejedną osobę, dlatego koniecznie ją sprawdźcie.

W niedzielę zakończył się turniej w Szwecji organizowany przez firmę ASUS. Po przeczytaniu naszego artykułu lub obejrzeniu transmisji na pewno wiecie, że wygrała go polska drużyna prowadzona przez Izaka. Dziś na jego kanale pojawił się vlog, w którym opowiada o swoich przeżyciach, planach na przyszłość związanych z e-sportem, a także dokonuje analizy gry swojej drużyny. Emocje po wygranej, wciąż nie opadły, co można zaobserwować po zachowaniu Piotrka.

Jesteście w szkole, czy pracy i chcecie zarzucić jakimś żartem na rozluźnienie atmosfery, a nic nie przychodzi do głowy? Spokojnie, rozwiązanie na ten problem znalazł Matt Olech, który wrzucił na swój kanał 50 najlepszych żartów, jakie słyszał. Nie będą to tylko tradycyjne kawały o Jasiu, czy blondynkach, ale wiele innych ciekawych opowieści. Nie zabraknie też charakterystycznego ubioru.

Nie zapomnijcie zajrzeć na kanał Ajgora Ignacego, gdzie znalazł się odcinek, przedstawiający amerykańskie produkcje filmowe w świecie rzeczywistym. Filmy te nasycone są dużą ilością efektów specjalnych, a także specjalnym montażem, który zmienia całkowicie spostrzeżenie na dany temat. Ajgor natomiast przedstawił wydarzenia, które z pewnością inaczej rozegrałyby się, gdyby były na prawdę.

Na koniec dzisiejszego zestawienia odsyłamy Was do Kolegi Ignacego i jego ekipy, która wcieliła się w rolę terrorystów i grasujących wśród nich zdrajców, w znanym każdemu Garrys Modzie. Jak zawsze, odcinek zaczyna się od klasycznej historyjki Bladiego, a następnie ukazana jest ciężka praca przy ścinaniu drewna przez Aliena i Admirosa. W odcinku nie zabraknie także creepowania Mandzia, czy rage'u Kubsona.

To by było na tyle. Zapraszamy Was już jutro po 21. na kolejne zestawienie 5 filmów, które musicie obejrzeć. Tymczasem my życzymy miłego wieczoru i wytrwałości w nadchodzącym dniu.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.