Złota Piątka - 01.12.2016.

Złota Piątka - 01.12.2016.

Dziś pierwszy dzień grudnia, święta coraz bliżej, a my Przedstawimy Wam listę pięciu filmików z dnia dzisiejszego, które musicie obejrzeć! Trochę przemyśleń, zabawy i niebezpiecznych momentów.


ZŁOTA PIĄTKA


Ziemniak od kilku dni publikuje materiały z wyprawy do Czarnobyla. Nadszedł czas na ostatni odcinek tej serii. Tym razem pokazuje blok V, w którym miał znajdować się kolejny reaktor. Jest to miejsce niezwykle niebezpieczne, ale warte zobaczenia na własne oczy.Gonciarz opublikował dziś 200 odcinek daily vloga! W dzisiejszym materiale Krzysiu opowiada m.in. o tym, że w końcu czuje, że jest już w Japonii oraz mówi nieco o motywacji. Do tego wszystkiego, otwiera przesyłki od widzów z Polski. Sprawdźcie sami!Człowiek Warga postanowił dziś wrzucić za to 5 odcinek serii "szczerecenzje"! Teraz przyszedł czas na Call of Duty:IW. Twórca pisze, że materiał ten spodoba się zarówno fanom jak i największym wrogom tej produkcji.Znacie Chwytaka? Dziś na jego kanale pojawił się kolejny utwór wraz z klipem. W teledysku pt.: "TOTAL ERROR" wystąpił także Serafin. Koniecznie posłuchajcie i zobaczcie!Czas na ostatni materiał i chwilę przemyśleń. Wapniak opowiada dziś o tym, dlaczego nie nagrywa już pranków oraz czym zamierza zająć się w przyszłości. Jeśli śledzicie jego media społecznościowe, pewnie już się domyślacie o co chodzi.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Sprawa Gargamel vs. Wardęga w liczbach

Złota Piątka - 07.01.2017

Virtus.pro - podsumowanie 2016 roku

Sklepy YouTuberów [LISTA]

Złota Piątka - 10.12.2016

Złota Piątka - 03.12.2016