Zła wiadomość dla wyczekujących GTA VI. Przeciek był fałszywy?

Zła wiadomość dla wyczekujących GTA VI. Przeciek był fałszywy?

Grand Theft Auto to jedna z najpopularniejszych i najbardziej znanych serii gier na świecie. Nic dziwnego, że pierwsze plotki i przecieki na temat najnowszej, szóstej odsłony wywołały duże poruszenie w sieci. Niestety, były to tylko plotki, a na kolejną część serii przyjdzie nam jeszcze poczekać.

W sieci podniosła się ekscytacja, kiedy internet obiegła pogłoska na temat powstającej rzekomo nowej części Grand Theft Auto. Nic dziwnego, skoro piąta część, której premiera miała miejsce 4 lata temu wciąż cieszy się ogromną popularnością. W czwartkowy wieczór wyciekła informacja, jakoby Tim Neff, aktor, który głosu udzielał m.in. w GTA V, do swojego internetowego CV miał dodać pracę przy szóstej części serii. Niestety, marzenia internautów szybko zostały rozwiane - przeciek okazał się być nieprawdziwym.Aktor na swoim oficjalnym Twitterowym koncie w wielu odpowiedziach jednoznacznie potwierdził, że informacja jest nieprawdziwą, a o istnieniu rzekomego CV nie miał pojęcia. Nie znaczy to oczywiście, że GTA VI nie znajduje się obecnie na jakimś etapie produkcji, prawdopodobnie przyjdzie nam jednak poczekać na nie dłużej niż mieliśmy na to nadzieję.

avatar

Jakub Smuszko

Student filologii polskiej. Entuzjasta gier planszowych i e-sportu. W wolnych chwilach, kiedy nie pisze, lubi pogrywać - głównie w gry Blizzarda.

Twórcy Call of Duty otwierają oddział w Polsce!

Ogromny sukces sprzedażowy konsoli Nintendo Switch! Te liczby robią wrażenie

Poznaliśmy następce Battlefielda 1?

Opcja streamingu gier już niedługo na Messengerze!

Biedronka ponownie ze świetną ofertą gier!

Nowy gra w uniwersum Outlasta już na etapie produkcji!