Ruszyła zimowa wyprzedaż na Steamie!

Ruszyła zimowa wyprzedaż na Steamie!

Tradycji stało się zadość - ruszyła zimowa wyprzedaż na platformie Steam. W tym roku Valve - oprócz tradycyjnych przecen na gry wideo - przygotowało dla użytkowników coś wyjątkowego. 


Na Steamie każdego roku przeprowadzane są okolicznościowe akcje promocyjne. Jedną z największych jest właśnie ta zimowa, która właśnie się rozpoczęła. Użytkownikom platformy od Valve z pewnością nie trzeba przedstawiać zasad całej wyprzedaży. 

Tysiące tytułów można teraz na Steamie kupić o kilkadziesiąt procent taniej, co raczej nie powinno nikogo dziwić. Valve pokusiło się jednak o interesujący dodatek w postaci... świątecznego ryneczku Steamville.


Najciekawsze promocje podczas zimowej wyprzedaży:Na specjalnie przygotowanej witrynie można wymienić specjalne żetony na m.in. rabat w wysokości 19 zł na zakup czegokolwiek, okolicznościowe naklejki, emotikony czy tła profilu. Jak zdobyć wspomniane żetony?

Te uzyskać można za chociażby dokonywanie zakupów na Steamie lub wykonywanie specjalnych zadań, których szczegóły podane są na TEJ stronie internetowej. Miłe urozmaicenie.

 

Skorzystacie z oferty wyprzedażowej Steama? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.