Ziemniak i recenzja taniego mikrofonu do nagrywania!

Ziemniak i recenzja taniego mikrofonu do nagrywania!

Wiele osób, które chcą zacząć przygodę z nagrywaniem materiałów na YouTube świadome są iż jakoś audio podnosi atrakcyjność materiałów. Zazwyczaj ich pierwszym zakupem jest kupno dobrego mikrofonu. Stąd często pojawiające się pytanie "jaki mikrofon polecacie?".


Na to pytanie znajdziecie odpowiedź w materiale Ziemniaka. Prezentuje on mikrofon pojemnościowy Blue Snowball, którego cena to ok. 300-350 zł. Na pierwszy rzut oka naszą uwagę zwróci zapewne niezbyt popularny wśród mikrofonów okrągły kształt. Jego konstrukcja pozwala na odłączenie "kuli" od zamieszczono w zestawie statywu i trzymaniu go np. w rękach. Jakoś nagrania zarówno głosu męskiego jak i kobiecego możecie sprawdzić w filmiku. Podsumowując, Blue Snowball to sprzęt, którego cena jest bardzo adekwatna do jakości:




Serdecznie zapraszamy też do odwiedzenia kanału ZiemniakTV, na którym poza prezentacją profesjonalnego sprzętu znajdziecie rozwiązania jak tanim kosztem zmodernizować swoje stanowisko gracza, jak skonstruować z użyciem prostych przedmiotów oświetlenie, które poprawi jakoś waszych produkcji oraz tutoriale dotyczące tworzenia prostych animacji i streamowania:




Jak Wam podoba się test przeprowadzony przez Ziemniaka? Zachęcił Was On do kupna tego mikrofonu, a może macie jakieś swoje typy, które również polecacie początkującym twórcom?


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu