W sklepach pojawiły się zeszyty i teczki szkolne Kanału Sportowego

W sklepach pojawiły się zeszyty i teczki szkolne Kanału Sportowego

Po wpadce Kanału Sportowego związanego ze sprzedażą szklanek z logo kanału, grafiki popularnego projektu polskich dziennikarzy sportowych pojawiły się na zeszytach i teczkach szkolnych. Produkty kilka dni temu trafiły oficjalnie do sprzedaży. 


Zeszyty, kołozeszyty i teczki z logo Kanału Sportowego oraz z rysunkami przedstawiającymi czwórkę dziennikarzy zaangażowanych w projekt trafiły do wybranych sklepów. Produkty są aktualnie dostępne m.in. w sklepie internetowym R-goal oraz niektórych popularnych sieciach handlowych, w tym m.in. w Carrefour. Według informacji na stronie R-goal, cena zeszytu A5 to 5,99 zł, teczki 8,99 zł natomiast kołozeszytu A4 14,99 zł.

Źródło: wykop.pl


Przypomnijmy także, że w najbliższych dniach Kanał Sportowy czekają liczne zmiany związane z przenosinami do nowego studia. Jeśli chcecie przeczytać więcej o pożegnaniu z poprzednią siedzibą oraz o dalszych pomysłach na rozwój projektu dziennikarzy, przejdźcie do artykułu klikając tutaj.

 

Co uważacie o nowej kolekcji przyborów szkolnych od Kanału Sportowego? 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.