Zbłąkany pocisk trafił w monitor YouTubera grającego w Apex Legends

Zbłąkany pocisk trafił w monitor YouTubera grającego w Apex Legends

Mike Check (15 tys. subskrypcji) to YouTuber znany z grania w Apex Legends. Teraz twórca zyskał na popularności po tym, jak zbłąkany pocisk minął jego głowę i trafił w monitor.


Do sytuacji doszło kilka dni temu. Mike na swoim Twitterze podzielił się historią, która miała miejsce podczas grania w Apex Legends. Twórca napisał, że wystrzelony przez kogoś pocisk minął go zaledwie o 3 cale (ok. 7,5 centymetra) i uderzył w jego lewy monitor.

 "Wygląda na to, że pocisk rozszczepił się po uderzeniu w monitor i przebił ścianę" - napisał dalej Mike Check. Po opisaniu historii, szybko stała się viralem, a posty YouTubera zebrały łącznie kilkaset tysięcy polubień.

 Wiele osób uznało jednak, że cała historia mogła zostać zmyślona w celu zyskania większej popularności. Mike Check postanowił skomentować podobne zarzuty i napisał, że było to prawdziwe i traumatyczne wydarzenie oraz dodał zdjęcia otworów wlotowych w ścianie.

 Warto przy tym wspomnieć, że historia nie miała już dalszej kontynuacji, a sam YouTuber nie postanowił wykorzystać chwilowej popularności do zwiększenia swoich zasięgów. Może to świadczyć o tym, że faktycznie nie została ona zmyślona. A wy, co o tym uważacie?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.