Ruszyła zbiórka polskich graczy dla Ukrainy

Ruszyła zbiórka polskich graczy dla Ukrainy

Obecna sytuacja na świecie sprawiła, że w Polsce i w innych krajach powstają ośrodki pomocy dla uchodźców, a także zbiórki, które mają za zadanie wspomóc ofiary agresji rosyjskiej. Jedną z nich prowadzą polscy gracze.


Zbiórka nosi nazwę Polscy gracze dla Ukrainy i jest wspierana przez portale takie jak: gram.pl, GRYOnline, PPE, Polski Gamedev, CD-Action, Eurogamer, Filmweb, Komputer Świat oraz Polygamię. Poza tym YouTuberzy, którzy promują skarbonkę to Remigiusz Maciaszek, Rojson, Szymon Hed Liebert, Tomek quaz Drabik i tvgry.Na stronie zbiórki możemy zapoznać się z opisem:
Skarbonka ta skierowana jest do graczy - wszystkich, młodych i starszych, hardkorowców i casuali, ponad podziałami platformowymi. Już nie raz udowadnialiście, że w trudnych chwilach potraficie dać z siebie wszystko; wierzymy, że tak będzie i tym razem. Zebrane przez Was pieniądze zasilą automatycznie tę największą zbiórkę, którą aktualnie prowadzi fundacja Się Pomaga.

Z naszej strony zachęcamy do wpłat, a także udostępniania skarbonki. Przypominamy, że sytuacja na Ukrainie nie wygląda ciekawie - każda pomoc się liczy i jest ważna. Link do zbiórki znajduje się TUTAJ.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.