Zbigniew Stonoga krytykuje film Wardęgi

Zbigniew Stonoga krytykuje film Wardęgi "Pański film jest bardzo krzywdzącą manipulacją"

Wczoraj na swój drugi kanał Sylwester Wardęga wrzucił film z zatrzymania jego osoby na dworcu w Krakowie. Materiał w zaledwie dobę wygenerował ponad 850 tysięcy wyświetleń. Reakcje internautów są rozbieżne, a o manipulacje w filmie oskarża Zbigniew Stonoga. 


Przypominając nasz wczorajszy artykuł. Sylwester Wardęga omyłkowo wjechał na teren krakowskiego dworca autobusowego, za co według regulaminu posesji należy się 80 zł "kary". Największy polski YouTuber nie zamierzał uiścić kwoty ochroniarzowi, dlatego ten wezwał policję. Funkcjonariusz postanowił ukarać Wardęgę mandatem w wysokości 100 zł, ale ten odmówił przyjęcia mandatu. W trakcie gdy policjanci przygotowywali dokumenty do wezwania sądowego, fan YouTubera poprosił go o zdjęcie. Wardęga nie odmówił widzowi i wyszedł z auta, co nie spodobało się funkcjonariuszom. Policjanci postanowili zabrać internetowego twórce na komisariat, aczkolwiek ten nie chciał dobrowolnie wsiąść do radiowozu. No i się zaczęło....W komentarzach można przeczytać wiele różnych opinii. Jedni twierdzą, że Wardęga nic złego nie zrobił, a drudzy uważają, że YouTuber sprowokował policjantów do interwencji.
Na nagraniu widać stawianie biernego oporu. Pomijając już fakt opuszczenia pojazdu bez zgody kontrolującego. Dobra postawa zgodna z prawem!

Przecież to nie była policja tylko jakieś zwierzęta. Mam nadzieje, że oczywiście skarga na nich została wysłana. Ogólnie przez takie sytuacje człowiek się ich boi i im nie ufa. Zamiast prosić ich o pomoc woli wystosować samosąd.

Sytuacje skomentował w środku nocy Zbigniew Stonoga. Oskarżył YouTubera o manipulowanie materiałem, m.in wycięciem niektórych momentów z nagrania. Stonoga poprosił Wardęgę o opublikowanie całego filmu bez cięć, inaczej zmusi YouTubera do przeproszenia policjantów
Pan nam wszystkim całość filmu bez montażu a jeśli jest tak jak napisalem to pojedzie Pan ze mną i przy mojej kamerze ich przeprosi zaś uzyskane z YT środki wpłaci na rzecz organizacji pomocy dla rodzin poległych policjantów.


QUIZ. CZY ROZPOZNASZ YOUTUBERA PO ZDJĘCIU Z DZIECIŃSTWA? SPRAWDŹ SIĘ! 


CZYJEGO YOUTUBERA TO FILM? SPRAWDŹ SIĘ W QUIZIE


ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W NASZEJ NOWEJ, ODŚWIEŻONEJ ZABAWIE POJEDYNKÓW YOUTUBERÓW. KLIKNIJ W OBRAZEK, ABY PRZEJŚĆ DALEJ.


zrzut-ekranu-2017-01-18-o-18-56-24

POLUB NAS NA FACEBOOKUKuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.