Szokująca wypowiedź Zbigniewa Bońka na temat e-sportu!

Szokująca wypowiedź Zbigniewa Bońka na temat e-sportu!

Kilka tygodni temu na polskiej scenie e-sportowej głośno było o kolejnej inwestycji byłego współwłaściciela Legii Warszawa, która tym razem nie dotyczyła jednak klubu sportowego. Bogusław Leśnodorski postanowił postawić na jedną z najlepiej rozwijających się drużyn w CS:GO w Polsce i przejął zespół AGO Gaming. Dzisiaj na Twitterze jego ostatnią inwestycje skomentował sam Zbigniew Boniek, który ostro wypowiedział się także na temat samego e-sportu. 


O nowym inwestorze AGO Gaming pisaliśmy już na naszej stronie. Pod koniec listopada były współwłaściciel Legii Warszawa zaczął swoją przygodę z e-sportem oraz swoją współpracę z drużyną.

Dziś na Twitterze jeden z kibiców Legii rozpoczął dyskusję na temat inwestycji Leśnodorskiego właśnie w gaming, a wśród komentujących znalazł się prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, czyli Zbigniew Boniek.Na wpis szybko odpowiedział sam inwestor, a zaraz po nim do rozmowy włączył się Zbigniew Boniek. W swojej odpowiedzi prezes PZPN'u krytycznie wypowiedział się o e-sporcie i ostro nazwał całą idee z nim związaną patologią.Tweet szybko zobaczyli także sami gracze, którzy nie pozostali obojętni na słowa Zbigniewa Bońka. Jednym z nich był sam Paweł "innocent" Mocek.Na Facebook'u także toczy się dyskusja na temat komentarza prezesa. Swoją wypowiedź dołączył także Piotr Lipski, czyli właściciel organizacji PRIDE.Pod samym Tweetem napisał natomiast:Mimo tego, że Tweet Zbigniewa Bońka został opublikowany dopiero chwilę temu, w komentarzach rozpoczęła się już wielka dyskusja. Jak wszystko dalej się rozwinie? Zachęcamy do śledzenia dyskusji na Tweeterze oraz obserwowania tego wpisu w oczekiwaniu na kolejną aktualizację.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.