"Zapytaj Multiego" wraca po 4 latach!

Vlogi na kanale Multiego kilka już dobrych lat temu cieszyły się dużą popularnością i na pewno pozwoliły swego czasu Michałowi pokazać się szerszej publiczności. Ja sam w okresie ich publikowania przez przypadek znalazłem jego kanał trafiając na jednego z pierwszych Niby Vlogów. Widzowie, którzy też pamiętają te czasy, a także wszyscy inni zainteresowani, mają okazje obejrzeć na kanale tego twórcy pierwsze od blisko 4 lat Q&A! później na pojedyncze pytania odpowiadał tylko we vlogach.


Kilka miesięcy temu Multi zaskoczył widzów publikując na swoim kanale nowy odcinek legendarnego już na jego kanale formatu, jakim jest Niby Vlog. Wielu widzów mogło dzięki temu powrócić myślami do dawnych lat oraz poczuć ciarki słysząc utęsknione "ssaj klopsy lwom" w starym intrze.

YouTuber poszedł za ciosem i od wczoraj na jego kanale możecie zobaczyć pierwsze od bardzo dawna Q&A, czyli pytania i odpowiedzi. Ostatni taki materiał opublikowany był ponad 4 lata temu i zestawiając go z wczorajszym filmem widać jak zmienił się Michał oraz jakość jego materiałów. Oba filmy możecie zobaczyć poniżej:

Ostatni opublikowany Q&A (2012):


Po wielu latach niepewności widzowie Multiego mają wreszcie szanse uzyskać odpowiedź na nurtujące ich od dawna pytania takie jak: "Kiedy zaczęła się twoja przygoda z rapem?" czy "Kiedy zmienisz swoją fryzurę?". Pytania są jak widać przeróżne. Jedne śmieszne, sarkastyczne, a inne zupełnie na poważnie. Ponadto, materiał zawiera fragment nieopublikowanego jeszcze nowego utworu Young Multiego, który jak sam twierdzi, jest najlepszym trackiem jaki do tej pory zrobił. Jak najbardziej polecamy sprawdzić!

 

JAK DOBRZE ZNASZ MULTIEGO? SPRAWDŹ SIĘ ROZWIĄZUJĄC QUIZ O JEGO OSOBIE! KLIKNIJ TUTAJ.Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl