Zapoczątkowany przez Gimpera

Zapoczątkowany przez Gimpera "pajacyk challenge" nabiera tempa!

Jak powszechnie wiadomo, działalność polskich twórców na YouTube codziennie dociera do dziesiątek, a nawet setek tysięcy widzów. Wśród YouTuberów już nie raz powstawały pomysły wykorzystania własnej popularności w celu charytatywnym, takie jak na przykład CHTR czyli Charytatywna Tarcza Roja lub akcja ReZigiusza zorganizowana pod koniec zeszłego roku (możecie dowiedzieć się o niej więcej tu: klikając tutaj i tutaj). Tym razem i Gimper postanowił wykorzystać swą popularność aby zrobić coś dobrego.
Już jakiś czas temu na Hajownikach Gimpera 3000 i na jego fanpage’u pojawiały się posty przenoszące na stronę PAH : http://www.pajacyk.pl/#index. Zachęcał on w nich do klikania w brzuszek Pajacyka i tym samym wspierania niedożywionych dzieci. Generowało to jednak tylko kilka tysięcy kliknięć. Z tego też powodu, wpadł on na pomysł zorganizowania PAJACYK CHALLENGE, aby zaangażować również innych YouTuberów. Więcej o całej akcji możecie dowiedzieć się z tego filmu.:

Do udziału zaprosił Isamu, Izaka i Kolegę Ignacego. Póki co swoją odpowiedź zdążył nagrać już Kolega Ignacy:


Nominował on Patryka „Rojo” Rojewskiego, SouShibo i Skyen’a.

ROJO również odpowiedział już na nominację i rzucił wyzwanie Rock'owi, Seto i Urharze: 

Jak widać, cała inicjatywa nabiera tempa. Kolejni YouTuberzy będą stale nominowani. A Wy co myślicie o tej akcji? Czy uda im się zwiększyć liczbę kliknięć? Czy na YouTube powinno być więcej takich inicjatyw? Zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

Lista stron do klikania:
http://www.pajacyk.pl/
http://www.pmiska.pl/
https://karmimypsiaki.pl/nakarm-psiak...
http://www.okruszek.org.pl/index.php
http://www.care2.com/click-to-donate/...
http://thehungersite.greatergood.com/...


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu