Zamknięty stadion Legii nie staje na przeszkodzie. Futbolove obejrzy mecz na żywo!

Zamknięty stadion Legii nie staje na przeszkodzie. Futbolove obejrzy mecz na żywo!

Dzisiaj o godzinie 20:45 na stadionie przy Łazienkowskiej w Warszawie odbędzie się mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy Legią Warszawa i Realem Madryt. Z uwagi na skandaliczne zachowanie kibiców Legii podczas pierwszego spotkania fazy grupowej z Borussią Dortmund, zapadła decyzja o rozegraniu dzisiejszego spotkania przy pustych trybunach. Na stadion wejdą jednak różni dziennikarze oraz VIP'y, a nawet jeden z YouTuberów!


14900397_10151119363974953_5308508609560029331_n


Twórcą, który będzie miał okazje zobaczyć dziś mecz warszawskiej Legii z drużyną królewskich z Madrytu jest Dominik Szarek z kanału Futbolove. Udało się to dzięki marce Nissan, która również zorganizowała Dominikowi i Krzysztofowi Golonce bilet na jeden z wcześniejszych meczów w Warszawie, a mianowicie pojedynek Legia Warszawa - Borussia Dortmund. YouTuber jakiś czas później wstawił też drugiego posta, w którym zapytał widzów czy chcieliby, aby nagrał on relację z tego wydarzenia:Obecność Dominika na trybunach może być dla niego nie lada zaszczytem, bowiem na stadionie przebywać będzie około tysiąc osób (wliczając w to pracowników klubowych, ochronę czy piłkarzy). YouTuberowi mocno zazdrościmy i życzymy emocjonującego pojedynku, już dziś o godzinie 20:45.


A czy Wy interesujecie się piłką nożną i zamierzacie oglądać dzisiejszy mecz? Jaki wynik obstawiacie? Piszcie w komentarzach!


Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg