Już wkrótce dowiemy się więcej o

Już wkrótce dowiemy się więcej o "nieznanym" polskim YouTuberze z milionem subskrypcji!

Pamiętacie nasz wpis o "nieznanym" polskim YouTuberze z milionem subskrypcji? Mowa tu oczywiście o Zajcu37 - animatorze, który produkuje wszelakie animacje z gry Five Night's At Freddy's. Już niedługo będziemy mieli okazję poznać go lepiej. 


- Nazywam się Piotr Zając. Mam 19 lat i chodzę do 4 klasy technikum o profilu mechatronicznym - mówił w rozmowie dla naszego portalu YouTuber. Piotr szybko stracił zainteresowanie kierunkiem, gdyż odkrył nową pasję - animację.

I tak jego pierwszy film na kanale w krótkim czasie wyświetlono ponad milion razy. Początkowo ambitny twórca chciał opublikować tylko jeden materiał, a potem usunąć kanał z YouTube, ale wysokie zainteresowanie jego dziełem na szczęście wybiło mu ten pomysł z głowy.  Obecnie jego najpopularniejszy film został wyświetlony ponad 21 milionów razy!Już niedługo będziemy mieli okazje dowiedzieć się nieco więcej o Piotrze. Jego twórczością zainteresował się Jacek Gadzinowski, prowadzący popularną serię "Wjazd na chatę". Odcinek zostanie opublikowany za około 2 tygodnie, ale dzięki uprzejmości Jacka możemy pokazać Wam co nieco.

 

KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DO QUIZU W KTÓRYM ROZPOZNAJESZ YOUTUBERÓW PO ICH OCZACH.


16251189_1344321758923267_1273684529_o

Zapraszamy Was do wcześniejszego artykułu o Zajcu37, gdzie przedstawiamy jego twórczość i przeprowadzamy rozmowę z Piotrem. Wystarczy kliknąć tutaj. 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.