Zagraj w "Gimper vs. Rich Zone"!

Zagraj w "Gimper vs. Rich Zone"!

Chyba każdy fan Gimpera wie, że twórca uwielbia grać w amatorskie produkcje gier. Założyciel jednej z największych grup na Facebook'u w Polsce, otrzymuje od swoich wiernych widzów dziesiątki listów, fan artów, zdjęć, a także fanowskich gier stworzonych specjalnie dla niego. W zwyczaju youtubera leży pokazywanie otrzymanych "perełek", dlatego i tym razem nie było inaczej. Kto i co wykonał dla Gimpera? Odpowiedź znajdziecie poniżej!


Pamiętacie jak rok temu twórca nagrał serię z gry, którą stworzył TheKruk666? Chodzi o "Jutubery The Game", czyli amatorską produkcję, która została zachwalona przez Tomasza po całości. Po komentarzach oglądających serię, można stwierdzić, że gra przyjęła się świetnie.


Właśnie kilka dni temu twórca gry zaprezentował swoją nową niespodziankę dla Gimpera - "Gimper vs Rich Zone", a co najlepsze już wczoraj (26 lipca) YouTuber z radością zapowiedział z niej serię, której pierwszy odcinek pojawi się dzisiaj na kanale!
Kruk podał krótki opis fabuły gry:
Pewnego dnia Gimper odkrył, że jego kanał Youtube oraz grupa na Facebooku została usunięta. Dodatkowo z jego konta bankowego zniknął cały hajs, a jego koledzy z Rich Zone nagle zerwali z nim kontakt. Tomasz postanawia wyruszyć w podróż by odkryć co się stało i odzyskać swój hajs.Z tego co można wyczytać, gra polega na przechodzeniu kolejnych poziomów i pokonywaniu przeciwników. Główna postać, czyli Gimper, do swojej dyspozycji dostaje dwie bronie, a za zabijanie wrogów dostajemy doświadczenie, które można zamienić na punkty nauki. Cała gra składa się z 6 etapów, a na każdy z nich przypadają dwie krainy i ostateczna walka z bossem. Autor zapewnia, że wykonana praca jest o wiele bardziej urozmaicona od poprzedniej i dodaje, że w grze spotkamy nie jeden smaczek z filmów znanych YouTuberów, które przyprawią nas o dużo śmiechu.


Link do pobrania w pełni bezpłatnej wersji gry znajdziecie tutaj.


Co o tym myślicie? Czekacie na serię z tej gry? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.