Blizzard przeprowadził tajemniczą transmisję!

Blizzard przeprowadził tajemniczą transmisję!

Streamowanie to ostatnio bardzo często wykorzystywany sposób na zdobycie popularności w internecie. Codziennie wiele młodych i starszych widzów siedzi przed monitorem i ogląda transmisję na żywo na kanale swojego idola. Niektórzy wykorzystują tę możliwość na zupełnie inny sposób. Zobaczcie na co wpadł Blizzard!


W internecie ostatnio można znaleźć wiele nietypowych transmisji na żywo. Na niektórych z nich zobaczymy gracza zmagającego się z grami, na innych pijaną rodzinę, a jeszcze na innych... człowieka siedzącego przed kominkiem przez ponad 9 godzin! Właśnie taką transmisję przeprowadził ostatnio Blizzard. Nie wiadomo czemu miał służyć ten stream, ale wzbudził on ogromne zainteresowanie wśród internautów. Całość bardzo przypomina film "Nick Offerman's 'Yule Log'", na którym mężczyzna siedzi przed kominkiem i spokojnie konsumuje Whisky. Jest jednak jedna różnica - wspomniany film ma niecałe 45 minut, a transmisja trwała prawie 10 godzin!

Tutaj możecie obejrzeć wspomniany film - Nick Offerman's 'Yule Log':


Na fotelu przed kominkiem zasiadł Jeff Kaplan - wiceprezes Blizzarda. Przez większość czasu trwania streama nie odzywał się, jedynie na końcu (09:21:20) wypowiedział kilka słów podziękowań dla osób, które spędziły tak wiele czasu na oglądanie tej transmisji. Dodatkowo pojawiło się kilka ciekawych momentów, takich jak zapalenie kominka za pomocą klaśnięcia (04:34:30), podziękowania dla dinoflask'a (08:08:40)  oraz rozpoczęcie gry w Hearthstone (05:05:40).

Tutaj znajdziecie zapis transmisji:


Transmisja mimo długiego czasu trwania była śledzona przez liczne grono widzów - 40 tysięcy oglądających. Na ten moment zapis streama został obejrzany ponad 326 tysięcy razy. Jest to bardzo imponująca ilość, biorąc pod uwagę monotonność transmisji. Jak się okazuje - nagranie nie trwało prawie 10 godzin, lecz było to zapętlone krótsze wideo. Na mniej spostrzegawczych widzach czas trwania streama zrobił jednak ogromne wrażenie. Mamy nadzieję, że w przyszłości zostaniemy jeszcze nieraz pozytywnie zaskoczeni przez wymyślne streamy czy filmy.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl