Z zespołu i telewizji na YouTube, czyli kolejna gwiazda ze swoim kanałem

Z zespołu i telewizji na YouTube, czyli kolejna gwiazda ze swoim kanałem

YouTube ma w sobie jakąś moc przyciągania, która sprawia, że coraz to inne osoby postanawiają spróbować swoich sił na tej platformie. I bardzo dobrze, bo YouTube pozwala na dzielenie się swoimi przeżyciami i doświadczeniami, których gwiazdy znane z telewizji czy świata muzyki mają bardzo dużo. Gdzie byłoby im lepiej? 


Do podobnego wniosku doszedł Wojtek "Łozo" Łozowski, który postanowił zacząć działać na YouTube. Według zapowiedzi znajdą się na nim przeróżne historie z życia zawodowego, przemyślenia, relacje oraz sporo gamingu. Zresztą zobaczcie sami:Na kanale są już pierwsze materiały, takie jak gamingowa historia Łoza, który nie ukrywa swojej miłości do gier, jaką pała już od dziecka. Można więc spodziewać się profesjonalnego podejścia do gamingu i dać Łozowi kredyt zaufania, że nie będzie on po prostu znaną osobą, która gra w gierki w internecie. Wczoraj pojawił się także vlog z akcji społecznej, którą wsparł Łozo i pokazał, jak wyglądała z jego perspektywy.Tym materiałem Łozo pokazał, że jako początkujący YouTuber ma energię do działania i pokazywania fajnych akcji. Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będzie on tak zaangażowany społecznie, ale także uchyli rąbka tajemnicy ze świata muzyki, telewizji czy pokera, w którym się lubuje.

Chociaż mamy prawo nazywać Łoza początkującym YouTuberem, to jednak na jego filmach widać doświadczenie prezenterskie z MTV czy po prostu z show biznesu, dlatego może on okazać się bardzo wartościową postacią na polskim YouTube. Trzymamy kciuki za rozwój kanału i życzymy sukcesów, bo wszyscy powinniśmy wyjść na tym dobrze!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.