Z duetu w trio, czyli ROCK, ROJSON i Izak na jednym odcinku!

Z duetu w trio, czyli ROCK, ROJSON i Izak na jednym odcinku!

Każdy weteran polskiego YouTube'a na pewno kojarzy duet Roja i Rocka. To oni zapewne byli najczęściej kojarzeni z gamingową kolaboracją na polskiej scenie. Pierwszy wspólny film został opublikowany cztery lata temu, a ostatni... wczoraj! Tym razem do tego legendarnego zespołu dołączył ktoś jeszcze!


Od czasu Rich Tour 2015, mogliśmy zauważyć, że Patryk bardzo zaprzyjaźnił się z Izakiem. Mówili o tym na przykład w pierwszym wspólnym filmie z gry „Who's Your Daddy?”, a ich  zmagania mogliśmy także obejrzeć w produkcjach takich jak znany wszystkim Counter Strike, Doom bądź Keep Talking and Nobody Explodes. Jednak dzisiaj stało się coś, na co zapewne wielu fanów - szczególnie Patryka, czekało! Izak, ROJSON i Remigiusz Maciaszek, postanowili nagrać razem film! I to nie z byle jakiej gry, gdyż na naszych ekranach ukazał się sam Overwatch, o którym od jakiegoś czasu jest bardzo głośno.


Trio, które Izak nazwał "Rojockzak", przypadło do gustu wielu widzom. Napisali oni mnóstwo pozytywnych komentarzy, a oto niektóre z nich:
Zacna ekipa :)


Brakowało mi tego Legendarnego DUETU Rock & Rojo a do tego jeszcze Izak, Comeback Is REAL! :D


WRESZCIE COŚ Z ROCKIEM !


Na to trio właśnie czekałem. Psychol/Mądrala/Skillor. Wzajemnie się uzupełniająca banda. Normalnie Expendables!Materiał ten obejrzycie poniżej:
Zapewne nie będzie to ostatni filmik tej współpracy, więc na jej efekty cały czas czekamy! Już nie możemy doczekać się tym samym kolejnych odcinków, bo musimy przyznać, że ten ostatni ogląda się wybornie!


A Wam, jak podoba się ten pomysł na trio? Miło oglądało Wam się ten odcinek? Czekamy na Wasze opinie!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.