YouTuberzy przegrali zakłady o awans FC Barcelony!

YouTuberzy przegrali zakłady o awans FC Barcelony!

Co jakiś czas możemy doświadczyć na polskiej scenie YouTube przeróżnych zakładów, których stawką jest często nietypowe wyzwanie. Kilka razy mogliśmy obserwować jak ktoś przegrywając przelewa pieniądze na wybrany przez siebie lub widzów cel charytatywny lub chociażby ścina się na łyso. W związku z wynikiem wczorajszego, wywołującym zresztą duże emocje, meczu twórcy internetowi zdecydowali się na niecodzienne zmiany swojego wizerunku.


Mecze piłki nożnej potrafią zaskoczyć. Nie raz mieliśmy podczas spotkań takie sytuacje, w których sytuacja jednej z drużyn była wręcz fatalna, a na koniec okazało się, że to właśnie ona zwyciężyła. Wczorajsze wydarzenie, podczas którego starły się FC Barcelona oraz Paris Saint-Germain należało właśnie to takich, których końcowy wynik wprawił w osłupienie wielu fanów tradycyjnego sportu.

Przed meczem szanse na awans FC Barcelony do dalszych spotkań w Lidze Mistrzów oceniane były praktycznie na zerowe. Ci, którzy postawili jakiekolwiek kwoty w zakładach właśnie na tę drużynę teoretycznie nie mieli żadnych szans na zysk. Tymczasem zgarnęli mnóstwo pieniędzy, bo FC Barcelona pokonała PSG 6:1 wywalczając sobie tym samym awans do dalszych rozgrywek. Taki rezultat nie był przewidywany także przez polskich twórców internetowych.

6-1-barcelona

Przykładem jest chociażby Footroll, który obiecał publicznie, że zgoli się na łyso jeżeli Barcelona awansuje. Zespół wbrew oczekiwaniom tego dokonał, a Maciek słowa dotrzymał, o czym możemy przekonać się przeglądając jego zdjęcia na Instagramie.
Także Krzysztof Golonka nie wierzył w awans FC Barcelony i na swoim oficjalnym profilu na Facebooku zapowiedział, że jeżeli drużynie się to uda, to zapuści nietypowego wąsa. Zobaczymy czy to prawda już niedługo!


 

ŚLEDŹ NA BIEŻĄCO SUBSKRYPCJE SWOICH ULUBIONYCH YOUTUBERÓW W NASZYM LICZNIKU NA ŻYWO!Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.