Polscy YouTuberzy zagrają w FIFĘ 18 z reprezentantem Polski w piłce nożnej!

Polscy YouTuberzy zagrają w FIFĘ 18 z reprezentantem Polski w piłce nożnej!

W ramach współpracy z Electronic Arts, polscy youtuberzy na co dzień zajmujący się grą FIFA mają okazje brać udział w różnego rodzaju świetnych projektach. Już w ten piątek będziemy świadkami serii pojedynków w Fifę w ramach spotkania twórców z reprezentantem Polski w piłce nożnej - Kamilem Glikiem. Kto będzie górą?


O współpracy m.in. PLKD, Junajteda, Lacha oraz Urbixa z EA pisaliśmy na naszej stronie już jakiś czas temu przy okazji ich udziału w EA Capture Event w Londynie, gdzie to mieli okazję nagrać kilka przedpremierowych materiałów z dopiero co debiutującą wtedy najnowszą odsłoną FIFY oznaczoną numerem 18. W ramach dalszej promocji gry twórcy biorą udział także w innych wydarzeniach. Jednym z nich będzie okazja spotkania Kamila Glika - obrońcy AS Monaco i podstawowego członka reprezentacji Polski w piłce nożnej. Rozegrają z nim kilka meczów na wirtualnym boisku. Kamil Glik wcale nie stoi na straconej pozycji. Jak wiemy podczas zgrupowań kadrowicze również chętnie sięgają po tego typu rozrywkę i wielu z nich potrafi grać na naprawdę przyzwoitym poziomie. W sieci pojawił się już specjalny zwiastun.



Materiał z pierwszego pojedynku już w ten piątek na oficjalnym kanale polskiego oddziału EA SPORTS na YouTube. Emocji z pewnością nie zabraknie. Kto wygra to starcie? Czekamy z niecierpliwością.

avatar

Piotr Gołaś

Student administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie na starego Pegasusa. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.

Telefon z rekordowo małymi ramkami już w styczniu. Wielkie obietnice Sharp!

Cyber Marian parodiuje "Plecak" Young Multiego!

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych