Polscy YouTuberzy zagrają w FIFĘ 18 z reprezentantem Polski w piłce nożnej!

Polscy YouTuberzy zagrają w FIFĘ 18 z reprezentantem Polski w piłce nożnej!

W ramach współpracy z Electronic Arts, polscy youtuberzy na co dzień zajmujący się grą FIFA mają okazje brać udział w różnego rodzaju świetnych projektach. Już w ten piątek będziemy świadkami serii pojedynków w Fifę w ramach spotkania twórców z reprezentantem Polski w piłce nożnej - Kamilem Glikiem. Kto będzie górą?


O współpracy m.in. PLKD, Junajteda, Lacha oraz Urbixa z EA pisaliśmy na naszej stronie już jakiś czas temu przy okazji ich udziału w EA Capture Event w Londynie, gdzie to mieli okazję nagrać kilka przedpremierowych materiałów z dopiero co debiutującą wtedy najnowszą odsłoną FIFY oznaczoną numerem 18. W ramach dalszej promocji gry twórcy biorą udział także w innych wydarzeniach. Jednym z nich będzie okazja spotkania Kamila Glika - obrońcy AS Monaco i podstawowego członka reprezentacji Polski w piłce nożnej. Rozegrają z nim kilka meczów na wirtualnym boisku. Kamil Glik wcale nie stoi na straconej pozycji. Jak wiemy podczas zgrupowań kadrowicze również chętnie sięgają po tego typu rozrywkę i wielu z nich potrafi grać na naprawdę przyzwoitym poziomie. W sieci pojawił się już specjalny zwiastun.Materiał z pierwszego pojedynku już w ten piątek na oficjalnym kanale polskiego oddziału EA SPORTS na YouTube. Emocji z pewnością nie zabraknie. Kto wygra to starcie? Czekamy z niecierpliwością.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.