YouTuberzy z własną marką ubrań!

YouTuberzy z własną marką ubrań!

Własne sklepy zakładane przez twórców internetowych to idealny sposób aby jeszcze bardziej pogłębić relacje pomiędzy  YouTuberem, a jego odbiorcami. Własne marki odzieżowe to z kolei krok naprzód jeżeli chodzi m.in. o jakość wykonania ubrania, gdyż twórca może bardziej ingerować w proces produkcji. Ostatnio poznaliśmy projekt Preemium - zbiorową markę kilkunastu popularnych polskich YouTuberów.


Zaraz po ogłoszeniu projektu Preemium przez Gimpera pojawił się u nas artykuł informujący o tym, że założył własną markę odzieżową. Okazało się, że trochę się z tymi wieściami pospieszyliśmy, gdyż chwilę po pojawieniu się wpisu ukazane zostały kolejne osoby, których projekty odzieży znajdą się w sklepie Preemium. Poniżej zaprezentujemy Wam wszystkie wzory, które do tej pory ujrzały światło dzienne.

1

Mandzio na swoim Instagramie podzielił się z nami świetnym wzorem osadzonym w klimacie lubianego przez wszystkich przysmaku, czyli pizzy!
Do Preemium dołączył także Naruciak, który zaprezentował jakże bardzo przytulny wzór.W weekend dam wam pomysł na świąteczny prezent.. ok? :)) ☃️ Spokojnego wieczoru i poprosze o followa oooooo tutaj: @preemium.collection ✨


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Adaś Naruciok Żimermun (@naruciak)


Lachu wraz ze swoim projektem koszulki postanowił uświadomić nas, że
umiejętności w grach nie da się w żaden sposób kupić za pieniądze.


Kubson natomiast zaprezentował coś prostego - bluzę z czterema pierwszymi literami nicku.


Od Unboxalla spodziewać można się naprawdę ciekawych rzeczy. Tak też jest w przypadku nowej odzieży, która nawiązując do zawartości jego
kanału prezentuje się naprawdę nieźle.


Lubicie poniedziałki? Jeśli nie, to idealnym nadrukiem na bluzie może być ten sporządzony przez Aliena!Na sam koniec prezentujemy Wam wzór naprawdę wartościowego człowieka. Przed Wami koszulka Skyena.Zima zaskoczyła kierowców, a wartościowa odzież zaskoczyła widzów. Już niedługo! :) #preemium


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kamil SKYEN Malinowski (@skyenig)

Premiera sklepu jeszcze w tym tygodniu, jesteśmy bardzo ciekawi jak będzie prezentować się reszta wzorów, gdyż te do tej pory pokazane są naprawdę ciekawe. O wszystkich nowościach dotyczących sklepu będziemy Was oczywiście na bieżąco informować. Niewykluczone również, że swoje ciuchy w Preemium sprzedawać będą kolejni internetowi twórcy.

Jak podobają Wam się te wzory? Zamierzacie kupić któryś z nich, czy może czekacie na więcej?


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.