YouTuberzy z materiałami z 60 Parsecs!

YouTuberzy z materiałami z 60 Parsecs!

Jeśli byliście fanami gry 60 Seconds i tęsknicie za czasami, kiedy królowała ona na YouTube, to mamy dobre wieści. Twórcy popularnego niegdyś na polskim YouTube tytułu wydali odświeżoną grę- 60 Parsecs! i wydaje się, że może ona odnieść podobny sukces co młodsza siostra.


60 Parsecs! miało premierę dosłownie kilka dni temu, przez co wielu YouTuberów zdecydowało się zacząć nagrywać z niej gameplaye.

Jednym z nich jest Gimper, który nie zamierzał raczej pokazywać swojej rozgrywki, ale uznał, że jednak i tak będzie grał w to w czasie prywatnym, więc nie ma przeszkód, żeby jednak pograć wspólnie z widzami:Zabawy nie odmówił sobie także Mandzio:Rozgrywkę z 60 Parsecs! można oglądać także u Karolka:Patrząc po wyświetleniach i to, ile materiałów pojawiło się już na YouTube można powiedzieć, że 60 Parsecs! ma szanse przynajmniej w jakimś stopniu powtórzyć sukces swojego poprzednika.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.