YouTuberzy wystąpili w teledysku wspierającym 25 finał WOŚP!

YouTuberzy wystąpili w teledysku wspierającym 25 finał WOŚP!

Już 15 stycznia odbędzie się kolejny, 25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku do akcji ponownie przyłączyła się sieć telefonii komórkowej Play, która do współpracy zaprosiła popularnych YouTuberów.


Aby zebrać jak największą ilość pieniędzy, która zostanie przekazana na rzecz fundacji WOŚP, Play zaprosiło YouTuberów do nagrania piosenki i teledysku do niej, które w całości zostały przygotowane przez Człowieka Wargę. Oprócz Maćka z kanału Z Dupy w nagraniu pojawili się również Izak, JDabrowskySzparagi, Red Lipstick Monster, Mówiąc Inaczej, Blowek, Drollercaster. Do twórców dołączyli sprzedawcy znani z reklam Play oraz grupa Dancing Międzypokoleniowy, która promuję walkę ze stereotypami związanymi z postrzeganiem starszych osób.

Cała idea akcji jest bardzo prosta - im więcej osób zobaczy teledysk, tym więcej pieniędzy uda się zebrać. Wystarczy, że obejrzycie wideo na stronie WOŚP albo za pośrednictwem YouTube, a liczba przekazanych pieniędzy od razu wzrośnie. Każdy z nas może pomóc!


Dla przypomnienia dodamy, że w ubiegłorocznej akcji Play również obecni byli YouTuberzy! W reklamie promującej 24 finał WOŚP wzięli udział SKKF, Gimper oraz Blowek.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.