YouTuberzy warci polecenia - Tomasz Raczek

YouTuberzy warci polecenia - Tomasz Raczek

To już kolejny artykuł z serii "YouTuberzy warci polecenia". Co tydzień prezentujemy Wam jeden kanał, który wyróżnia się ciekawymi treściami, jakością, czy sposobem prowadzenia. W poprzednim wpisie przedstawialiśmy kanał Samoloty, na którym znajdziecie bardzo wiele informacji o maszynach latających. Tym razem chcemy zaprezentować twórcę z zupełnie innej kategorii. Tomasz Raczek, bo o nim tutaj mowa publikuje na YouTube recenzje różnych popularnych filmów. Dzięki niemu dowiecie się, na którą produkcję warto się wybrać, a co będzie jedynie stratą pieniędzy.


Kanał Tomasza Raczka został założony we wrześniu 2011 roku, jednak pierwszy film pojawił się dopiero 5 miesięcy temu. Od tego czasu, publikowane materiały zaczęły zdobywać tysiące, a nawet setki tysięcy wyświetleń. Na ten moment kanał subskrybuje 23,6 tysiąca widzów, którzy bacznie śledzą działalność twórcy. Autor filmów sam przyznał, że nie spodziewał się, że YouTube przyniesie mu taką popularność i był przekonany, że to tradycyjne media wywierają większy wpływ na odbiorców. O sile YouTube przekonał się dopiero niedawno, gdy jego widzowie rozpoznawali go w różnych miejscach i dziękowali za dobrą recenzję.Prowadzący jest specjalistą w swojej dziedzinie i zapewne właśnie to wpłynęło na dużą ilość odbiorców i ich duże zaangażowanie. Twórca zawodowo zajmuje się ocenieniem filmów, gdyż jest teatrologiem i krytykiem filmowym. Lata doświadczenia sprawiły, że nawet słaby film YouTuber potrafi profesjonalnie zrecenzować. Na jego kanale znajdziemy streszczenia takich filmów jak "Tylko nie mów nikomu", "Boże ciało", czy "Joker". Cieszą się one ogromną popularnością, a wiele komentarzy świadczy o tym, że pomogły one widzom kanału Tomasza Raczka zdecydować się na wizytę w kinie. Dzięki ogromnej znajomości branży, do swoich recenzji YouTuber wtrąca wiele ciekawostek i komentarzy, dzięki którym możemy poznać produkcję filmową od drugiej strony.Nie tylko fakt, że Tomasz Raczek jest profesjonalnym krytykiem filmowym, sprawiła, że tak duża ilość widzów chętnie ogląda jego filmy. Również sposób opowiadania, jaki prezentuje twórca, potrafi bardzo zainteresować i zaangażować widza. Recenzje są bardzo dobrą podpowiedzią, czy warto wybrać się na dany film do kina, czy lepiej oszczędzić pieniądze i poczekać, aż pojawi się on w serwisach internetowych.

Poza YouTubem Tomasz Raczek prowadzi również swoją stronę internetową, na której znajdziemy bardzo wiele informacji o nim samym, a także będziemy mogli zakupić książki jego autorstwa. Twórca jest bardzo aktywny w social mediach, dlatego udziela się również na Instagramie, Twitterze i Facebooku. Instagram Tomasza Raczka pełen jest zdjęć związanych własnie z tematyką filmową. Pojawiają się tam również zapowiedzi nowych materiałów na jego kanale. Podobnie ma się sprawa, jeżeli chodzi o fanpage twórcy. Na Twitterze za to znajdziemy wiele komentarzy odnośnie aktualnej sytuacji w branży filmowej i na temat nowych produkcji filmowych.

Jeżeli zatem interesujecie się kinem i filmami lub po prostu chcecie sprawdzić, na jaką produkcję warto się wybrać, koniecznie odwiedźcie kanał Tomasza Raczka. Aby nie przepić najnowszych materiałów twórcy, koniecznie zasubskrybujcie jego kanał. Możecie to zrobić, klikając tutaj.

Mateusz Książek

Jestem uczniem liceum, organistą i skrzypkiem. Wolny czas zapełniam oglądaniem filmów na YouTube i muzyką.