YouTuberzy warci polecenia – Slovian

YouTuberzy warci polecenia – Slovian

Przed wami już osiemnasty artykuł z serii "YouTuberzy warci polecenia", czyli cyklu, w którym prezentujemy najciekawsze i najbardziej wartościowe małe kanały. W zeszłym tygodniu polecaliśmy kanał "Domowy Survival", na którym znajdziecie wszystko w tematyce przetrwania. Dzisiaj chcemy zaprezentować wam coś w zupełnie innym klimacie, kanał "Slovian". YouTuber zajmuje się tworzeniem tematycznych piosenek o grach komputerowych.


Kanał "Slovian" powstał w 2014 roku, a już w 2015 pojawił się pierwszy materiał, który był piosenką na temat gry "The Elder Scrolls V". Film zdobył dużą popularność, co zmotywowało YouTubera do dalszego działania. Przez 3 lata pracy stworzył ponad 90 piosenek o różnych grach, a jego produkcje zostały odtworzone ponad 10,2 miliona razy. Jak na kanał z niecałymi 60 tysiącami subskrybentów, te liczby robią wrażenie. Zapewne jest to zasługa dużej ilości pracy, jaką twórca wkłada w swoje materiały. Można to zauważyć, jeżeli przyjrzymy się jego produkcjom dokładnie. Wokal nagrywany jest w bardzo dobrej jakości, co w połączeniu z talentem Sloviana do rapowania daje niesamowity efekt, którego mógłby pozazdrościć niejeden początkujący raper. Do tekstu również nie można mieć żadnych uwag. Zawsze jest związany z tematyką gry, której dotyczy materiał i widać, że zostało mu poświęcone dużo czasu. Wszystko wieńczy materiał wideo z gry, który jest dynamicznym zbiorem najciekawszych scen z produkcji.


Do najpopularniejszych materiałów YouTubera należą piosenki z gier "FNAF", "Watch Dogs 2" oraz "Assassin's Creed". Łącznie zgromadziły one prawie 2 miliony wyświetleń. Aby przekonać się, co o produkcjach Sloviana twierdzą jego widzowie, wystarczy spojrzeć na liczbę łapek w górę pod jakimkolwiek filmem. Zawsze jest ich bardzo wiele, przy znikomej ilości łapek w dół. Wiele wniosków można wyciągnąć również zaglądając do sekcji komentarzy. Tam znajdziemy wiele bardzo pozytywnych opinii na temat materiałów Sloviana. Niemalże wszystkie chwalą YouTubera, a nawet pojawiają się stwierdzenia, że jest on najlepszym raperem. Jak zatem widać, ciężka praca, jaką trzeba włożyć, by powstała piosenka na temat danej gry zwraca się w postaci wielu bardzo miłych komentarzy od widzów i ogromnej liczby wyświetleń. Swój sukces YouTuber zawdzięcza również innym twórcom, z którymi współpracuje. Jednym z najczęstszych gości na jego kanale jest Smuggi, który nagrywa filmy o podobnej tematyce. Na jego kanale nie znajdziemy jednak rapu, a głównie śpiewane kawałki o grach.


Slovian poza kanałem na YouTube prowadzi również fanpage na Facebooku. Znajdziecie tam zapowiedzi najnowszych produkcji oraz informacje o pojawiających się filmach. Jeżeli zatem nie chcecie przegapić żadnej produkcji YouTubera, koniecznie zalajkujcie tę stronę. YouTuber postanowił również udostępnić widzom swoje produkcje do łatwego pobrania. Możemy to uczynić z jego oficjalnego konta na "Chomikuj". Każdy prawdziwy fan Sloviana, koniecznie musi zajrzeć również do jego sklepu. Można tam kupić wiele ciekawych gadżetów związanych z jego kanałem oraz grami, o których nagrywa. Jeżeli zatem jesteście fanami gier komputerowych, lubicie słuchać rapu i zainteresował was kanał Sloviana, koniecznie go zasubskrybujcie, by nie przegapić żadnej najnowszej produkcji, która się tam pojawi. Aby to zrobić, możecie kliknąć tutaj.

Mateusz Książek

Jestem uczniem liceum, organistą i skrzypkiem. Wolny czas zapełniam oglądaniem filmów na YouTube i muzyką.