YouTuberzy warci polecenia - GDZIE BĄDŹ

YouTuberzy warci polecenia - GDZIE BĄDŹ

Jest weekend, co oznacza, że mamy dla Was kolejny wpis z serii "YouTuberzy warci polecenia", w której, jak wskazuje nazwa, przedstawiamy najlepsze małe kanały, które wyróżniają się treścią, jakością lub przekazem. W poprzednim artykule polecaliśmy kanał "turbulencja", z którego dowiecie się bardzo dużo o pracy pilota linii lotniczych oraz o samolotach. W tym tygodniu chcemy zaprezentować Wam kanał "GDZIE BĄDŹ", czyli już kolejny kanał podróżniczy w naszej serii.


Kanał został założony we wrześniu 2016 roku. Na pierwszy film nie trzeba było długo czekać, gdyż pojawił się już w październiku tego samego roku. Założenie kanału od początku było takie samo - miał to być program podróżniczo-rozrywkowy. Jak możemy usłyszeć w pierwszym materiale, kanał powstał ponieważ "Pioter wraz ze swoją żoną postanowili zmienić swoje życie i wyjechać... gdzie bądź!".

Pierwszy film zdobył sporo wyświetleń, a co najważniejsze bardzo dużo pozytywnych komentarzy, co z pewnością przyczyniło się do tego, że YouTuber postanowił kontynuować nagrywanie i dzielenie się z widzami swoimi podróżami. W materiałach zobaczymy nie tylko piękne widoki, wiele ciekawych miejsc oraz nieznane dotąd zakątki świata, lecz również dowiemy się z nich bardzo wiele o odwiedzanych lokalizacjach oraz o przygotowaniach do podróży. Piotr podczas swoich wycieczek często daje bardzo przydatne rady, które z pewnością ułatwią planowanie wyjazdów niedoświadczonym podróżnikom.

W swojej karierze odwiedził już RPA, Tajlandię, Kambodżę, Sri Lankę, Australię, Vanuatu, Filipiny, Iran oraz Kazachstan. Tak wielkie doświadczenia podróżnicze sprawiają, że możemy być pewni, iż porady, które przekazuje w swoich filmach są sprawdzone i bardzo przydatne. Do najchętniej oglądanych filmów na tym kanale należą: "Co Australijczycy wiedzą o Polsce?", "Kolej Transsyberyjska ZIMĄ" oraz "Chińczycy vs. POLSKIE JEDZENIE". Zgromadziły one odpowiednio: 594, 365 i 303 tysiące wyświetleń. Wszystkie materiały na kanale "GDZIE BĄDŹ" łącznie zostały obejrzane ponad 4,7 miliona razy. Tak wielkie liczby robią wrażenie, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę, że kanał subskrybuje niecałe 65 tysięcy osób.Jeżeli zatem planujecie wycieczkę do jednego z wymienionych wcześniej krajów, koniecznie obejrzyjcie wcześniej materiał Piotra. Jeżeli chcecie poznać YouTubera bliżej, możecie zajrzeć również na jego inne profile w mediach społecznościowych. Regularnie udziela się on na Facebooku, gdzie jego fanpage zgromadził już prawie 14 tysięcy fanów. Znajdziecie tam nie tylko informacje o nowych filmach, ale również wiele dodatkowych materiałów, zdjęć i historii. Jeżeli interesują was piękne widoki, koniecznie odwiedźcie profil "GDZIE BĄDŹ" na Instagramie. Tam, Piotr ma już ponad 19 tysięcy obserwujących, a na swój profil wrzucił już ponad 600 zdjęć! Tam również pojawiają się relacje z podróży, dzięki czemu będziecie znacznie bardziej na bieżąco, niż tylko śledząc kanał na YouTube.

Jeżeli zatem interesują was podróże, chcecie zwiedzać świat lub po prostu posłuchać, jak ktoś ciekawie opowiada o odległych miejscach, koniecznie zajrzyjcie na kanał "GDZIE BĄDŹ" i nie zapomnijcie go zasubskrybować, by nie przegapić kolejnych materiałów! Możecie to zrobić, klikając tutaj.

Mateusz Książek

Jestem uczniem liceum, organistą i skrzypkiem. Wolny czas zapełniam oglądaniem filmów na YouTube i muzyką.