YouTuberzy warci polecenia - Czas Gentlemanów

YouTuberzy warci polecenia - Czas Gentlemanów

To już czterdziesty dziewiąty artykuł z serii YouTuberzy warci polecenia, czyli cyklu wpisów, w których przedstawiamy Wam najciekawsze i najlepsze kanały, jakie można znaleźć na polskiej scenie YouTube. Staramy się prezentować twórców, którzy nie przekroczyli jeszcze progu 150 tysięcy subskrypcji, a ich działania są warte docenienia. Już w następnym artykule z tej serii czeka nas podsumowanie i przeanalizowanie, jakie postępy poczynili twórcy, o których pisaliśmy w poprzednich wpisach. W ostatnim artykule był to kanał "Jacek Tomkowicz", czyli miejsce w sieci, z którego dowiecie się wielu ciekawostek o muzyce. Tym razem skupimy się na kanale w dużej mierze poświęconym dla mężczyzn, jednak panie również znajdą tam coś dla siebie. Mowa tutaj o kanale "Czas Gentlemanów", z którego dowiecie się, jak zachować się w określonych sytuacjach, jak dbać o siebie oraz wielu innych ciekawych rzeczy.


Kanał "Czas Gentlemanów" założony został w październiku 2011 roku i przez ten czas zgromadził ponad 142 tysiące subskrypcji oraz 13 milionów wyświetleń. Jak sam twórca pisze o kanale - "Znajdziecie tutaj materiały dotyczące bycia mężczyzną z klasą zarówno pod kątem charakteru, jak i stylu życia. Zasady i życiowe wartości, klasyczna męska elegancja, dbanie o zarost, savoir-vivre, męskie pasje - to tylko niektóre z poruszanych tematów". I tak rzeczywiście jest. Prowadzący porusza w swoich materiałach wszystkie kwestie, w których nie do końca wiemy, jak należy się zachować, zdradza ciekawe porady, które mają pomóc nam lepiej wypaść w niektórych sytuacjach, a także pokazuje, jak zadbać między innymi o zarost - coś, o czym powinien pamiętać każdy szanujący się gentleman.

Do najpopularniejszych materiałów na tym kanale należą: "7 sytuacji, w których mężczyzna ma pierwszeństwo przed kobietą", "Jak zawiązać krawat" oraz "Kiedy podać dłoń, a kiedy tylko pozdrowić? Zasady witania się". Tylko te trzy filmy zgromadziły łącznie ponad 1,3 miliona wyświetleń. Pokazuje to, jak duże jest zainteresowanie i zapotrzebowanie na tematy przedstawiane w materiałach na kanale "Czas Gentlemanów". Dużym atutem twórcy jest jego doskonałe obeznanie w temacie i talent do przekazywania tych informacji swoim widzom. Dzięki temu szybko i przyjemnie nauczymy się np. tego, jak powinniśmy zachować się, gdy jesteśmy u kogoś gościem, czy jak uniknąć podstawowych błędów przy dawaniu prezentów. Tej ostatniej rzeczy dowiemy się z najnowszego filmu na kanale "Czas Gentlemanów". Warto się z nim zapoznać, zwłaszcza że wielkimi krokami zbliża się okres świąt Bożego Narodzenia, czyli czas ściśle związany z dawaniem prezentów.Kanał przeznaczony jest głównie dla mężczyzn, którzy chcą nauczyć się zasad savoir-vivre, a także dbać o swój wygląd. Jednak kobiety również znajdą na nim coś, co może je zainteresować, między innymi filmy o tym, jak pokonać stres, jak zapamiętać imiona poznanych osób, czy jak budować pewność siebie. Kanał zatem przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą nieco rozwinąć swoje umiejętności społeczne oraz dowiedzieć się wielu ciekawych informacji.

Poza YouTubem prowadzący posiada również bloga o takiej samej nazwie, jak kanał, na którym znajdziemy jeszcze więcej treści, lecz tym razem w formie pisemnej. Aby przejść na bloga "Czas Gentlemanów", wystarczy kliknąć ten link. Twórca ma również swój fanpage na Facebook'u, na którym na bieżąco informuje o nowych filmach oraz wpisach na blogu. Na ten moment zgromadził tam poda 40 tysięcy like'ów, czyli aż jedną trzecią całej swojej widowni! Pokazuje to, że widzowie, którzy trafiają na kanał "Czas Gentlemanów" w dużej części chcą zostać w gronie fanów tego twórcy. Instagram prowadzącego - Łukasza Kielbana - pełen jest zdjęć związanych z tematyką kanału, a w ich opisach znajdziecie nawiązania do każdego z filmów.

Jeżeli zatem chcecie dowiedzieć się nieco więcej o tym, jak wypada zachować się w niektórych sytuacjach, jakich błędów należy unikać oraz np. jak zadbać o swój zarost, koniecznie sprawdźcie kanał "Czas Gentlemanów". Aby nie przegapić żadnego materiału, kliknijcie również przycisk subskrypcji. Możecie to zrobić, klikając tutaj.